Namo Aktualijos

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija skelbia apie viešąjį prekių aukcioną

1520
0
DALINTIS

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti įstaigos patikėjimo teise valdomo valstybės ilgalaikio ir trumpalaikio turto pardavimą (automobilis, staklės, darbastaliai ir kt.) viešame tiesioginiame aukcione.

Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2018 m. rugpjūčio 21–23 d. dienomis nuo 9.00 iki 12.00 val. adresu: Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija, Vienybės g. 52, Vilkaviškis.

Aukcionas vyks 2018 m. rugpjūčio 24 d. 10 val. adresu: Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija, Vienybės g. 52, Vilkaviškis 104 kab.

Išsami informacija apie parduodamą turtą (pavadinimas, techniniai duomenys, išsamus parduodamo turto sąrašas su pradinėmis pardavimo kainomis ir jų minimalaus kainų didinimo intervalais ir t.t.) detali informacija http://www.vilkaviskioausra.eu/skelbimas-apie-viesaji-prekiu-aukciona/

Dėl materialinių vertybių apžiūros kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ūkiui Marių Anisimavičių, tel. 8 616 18210 arba elektroniniu paštu m.anisimavicius@gmail.com

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.