Namo Naujienos

Įregistruoti kandidatai į Seimo narius Zanavykų rinkimų apygardoje

1024
1
DALINTIS

2018 m. rugpjūčio 14 d. posėdyje Vyriausioji rinkimų komisija priėmė sprendimą įregistruoti 6 kandidatus į Seimo narius Zanavykų rinkimų apygardoje.

Kandidatais šių metų rugsėjo 16 d. vyksiančiuose rinkimuose įregistruoti:

  1. Darbo partijos kandidatas Vigilijus Jukna;
  2. Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas Paulius Visockas;
  3. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Giedrius Surplys;
  4. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė Irena Haase;
  5. save išsikėlęs Mindaugas Bastys;
  6. save išsikėlęs Mindaugas Tarnauskas.

Kandidatais į Seimo narius Zanavykų rinkimų apygardoje galėjo būti registruojami tik tie pretendentai, kurie per įstatymų nustatytą laikotarpį surinko ne mažiau kaip 1000 pretendentus palaikančių, į Zanavykų apygardos rinkėjų sąrašus įrašytų, rinkėjų parašų. Rinkėjai savo palaikymą kandidatams galėjo išreikšti pasirašydami tiek popieriniuose rinkėjų parašų rinkimų lapuose, tiek ir elektroniniu būdu portale „Rinkėjo puslapis“.

Zanavykų apygardos Nr. 64 rinkimų komisija, patikrinusi rinkėjų parašų rinkimų lapus bei elektroniniu būdu pateiktus rinkėjų parašus, Vyriausiajai rinkimų komisijai teikė neregistruoti kandidatais į Seimo narius Lietuvos centro partijos iškeltos kandidatės Lauros Radzevičiūtės bei Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidato Haroldo Glauzerio, kurie nesurinko reikiamo juos remiančių rinkėjų parašų skaičiaus.

VRK informacija

1 komentaras

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.