Namo Aktualijos

Opozicija Tarybos posėdyje pareiškė nepritarianti vilkaviškiečių nuomonės ignoravimui

1401
4
DALINTIS

Rugpjūčio 31 d. vykęs Vilkaviškio savivaldybės tarybos posėdis praėjo be didesnių diskusijų ir papildomų klausimų. Daugumą svarstytų sprendimų projektų Tarybos nariai, kaip dažniausiai būna, priėmė vienbalsiai.

Kaip visada, daugiausia informacijos pateikiama ir išsiaiškinama posėdžio pabaigoje. Ir šis posėdis – ne išimtis. Po Tarybos nario Vilmanto Šlekio paklausimo dėl Vilkaviškio sporto salės darbų eigos, paaiškėjo, kad šiuo metu yra paskelbtas konkursas rangovui, po kurio bus aišku, kiek ir kokių darbų bus atlikta už skirtas lėšas. Savivaldybės meras Algirdas Neiberka priminė, jog šiais metais sporto salės darbams atlikti skirta 100 tūkst. eurų, kitais metais – 320 tūkst. eurų, o dar kitais metais – 2,7 mln. eurų. Taigi, vilkaviškiečiams belieka laukti, kada prasidės taip ilgai laukti sporto salės įrengimo darbai ir tikėtis, jog už skirtas lėšas pagaliau bus sulaukta tinkamo rezultato.

Opozicijos atstovas Tarybos narys Gintautas Plečkaitis iškėlė klausimą dėl Vilkaviškyje esančios  stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelės. Pasak jo, į jį kreipęsi gyventojai piktinasi, kad buvo laikotarpis, kai ši aikštelė visai nedirbo, o jai vėl atsidarius, atliekų priėmimo procesas nepagreitėjo. Tarybos narys teiravosi, kodėl vyksta tokia betvarkė – įkainiai už atliekų tvarkymą, kaip žinome, didėja, atliekų kiekis nemažėja, tačiau jas priduoti tampa praktiškai neįmanoma.

Deja, meras į šį klausimą atsakyti negalėjo, nes, pasirodo, ši informacija jam – tikra naujiena. Tiesa, A. Neiberkai į pagalbą atskubėjęs Tarybos narys Arvydas Šlivinskas informavo, jog Kaimo reikalų komitete šis klausimas vis dėlto buvo svarstytas. Tarybos nario teigimu, dėl susiklosčiusios situacijos kalti ir patys gyventojai – norint į surinkimo aikštelę priduoti stambiagabarites atliekas, jas, kaip ir visas kitas, privaloma rūšiuoti. Atvykę į aikštelę ir išgirdę šį reikalavimą, gyventojai, pasak A. Šlivinsko, apsisuka ir išvažiuoja, traktuodami, kad atliekos apskritai nepriimamos. Tad merui beliko tik pažadėti, jog pasidomės, kokia iš tikrųjų susiklosčiusi situacija.

Tuo tarpu Tarybos narė Danutė Grabauskienė visos opozicijos vardu perskaitė pranešimą, liečiantį jau anksčiau viešojoje erdvėje daug diskusijų sukėlusį klausimą – dėl naujų Vilkaviškio miestą žyminčių ženklų. Prieš kurį laiką, Savivaldybės administracijai paskelbus, jog netrukus senieji Vilkaviškio miesto riboženkliai bus keičiami naujais ir paviešinus naujųjų riboženklių vizualizaciją, viešojoje erdvėje ir socialiniuose tinkluose kilo tikros aistros. Gyventojai piktinosi, jog Savivaldybė ignoravo vilkaviškiečių nuomonę tokiu visiems svarbiu klausimu  – jie nebuvo kviečiami diskutuoti, teikti pasiūlymus, neskelbtas ir viešasis konkursas.

Taigi, opozicijos atstovai, atsižvelgdami į daugelio vilkaviškiečių nuomonę, išreiškė nepritarimą tokiai ignoruojančiai sprendimo priėmimo procedūrai:

Redakcija

Asociatyvi nuotr.

4 KOMENTARAI

  1. Kaip visada nieko nežino, pirmą kartą išgirdo. O kainas kelti tai neužmiršta. O Vilkaviškio riboženkliai tai visai į pievas. Tepk slides ir čiuožk.

  2. Vakaro žiniose yra parašyta kad Vilkaviškio vandenys vis dėlto turės mokėti baudą 1,2 mljn. eurų. Teismai skundus atmetė.

  3. Jeigu tai tiesa,kad mokes baudas,tai idomu kas ju nemoka,kiek zinau ir Dvaras nemazai mokejo,gal kalti galetu is savo kiseniu padengti.Sitos informacijos niekas neskelbia,o gaila.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.