Namo Gyvenimas

Kybartų mokykla-darželis „Ąžuoliukas“ nušvito ryškiomis spalvomis

1010
0
DALINTIS

Jau kuris laikas rudens paletė kiekvieną dieną mums pateikia vis naujas spalvas ir netikėtus kontrastus, o šį rugsėjį kartu su amžinu menininku rudeniu į neaprėpiamą spalvų gamą naujų mokslų metų proga įsiliejo ir Kybartų mokykla-darželis „Ąžuoliukas“. Pro pušų, eglių, šermukšnių ir jaunų ąžuoliukų šakas praeivius pasitinka jau visiškai baigtos mokyklos-darželio sienos vakarinėje pusėje. Nuo rugpjūčio mėnesio, kuomet įstaigoje pradėjo kvepėti atostogų nuotaikomis – mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ direktorei buvo pats darbymetis, kadangi jos iniciatyva spalvingas užrašas, reprezentuojantis įstaigą, kartu su  svarbiausiomis – ABC – raidėmis spalvingai bei žaismingai įsitvirtino ant dviejų mokyklos-darželio pastato sienų.

Direktorė Ineta Grudzinskaitė atvirauja, kad ši idėja jos mintyse sukosi jau kuris laikas, todėl gavus tam tikrus leidimus bei suradus puikią komandą – viskas pavyko puikiai. „Dažnai pagalvodavau, kad kažko trūksta, nes įstaigos sienos šioje aplinkoje, kuomet vienas po kito renovuojami namai, atrodė tikrai nekaip. Mokyklos-darželio aplinka sutvarkyta, tačiau ir pats pastatas jau kuris laikas reikalavo atsinaujinimo ir kitokio žvilgsnio. Džiaugiamės, kad šiuo metu mokyklos-darželio virtuvės patalpose vyksta kapitalinis remontas, po kurio artimiausiu metu turėsime kuo džiaugtis dar labiau,“ – savo džiugesio jau atliktais darbais neslepia mokyklos-darželio direktorė.

Įstaigos vadovė skuba padėkoti visiems, be kurių ir projekto įgyvendinimas atnaujinant įstaigą vargu ar būtų įvykęs. Ji ypatingą padėką skiria Algirdui Mackevičiui, kuris padėjo rasti rėmėjus, UAB „Ebresta“ direktoriui Rolandui Andzeliui, iš kurio sulaukta finansinės paramos, dailininkui Vladui Markūnui, kurio piešiniai ant mokyklos-darželio sienų priverčia nusišypsoti ne tik praeivius, bet ir džiugina visą „Ąžuoliuko“ bendruomenę, bei visiems, kurie noriai dirbo kartu.

Kristina Radzevičienė

Autorės nuotraukos

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.