Namo Naujienos

LAS jaunieji dviratininkai – geriausiųjų Europos komandų dešimtuke!!!

459
0
DALINTIS
Budapešte pasibaigusiame 33-iajame Europos saugaus eismo konkurse ETEC-2018 LAS komanda užėmė garbingą 10-ą vietą. Viso varžėsi 23-ys komandos iš įvairių Europos šalių. Tradiciškai geriausiai sekėsi Rusijos, Latvijos ir Serbijos komandoms, kurios pastarąjį dešimtmetį neužleidžia lyderiaujančių pozicijų.

Primename, kad Europos saugaus eismo konkurse dalyvavo ir kraštiečiai: du Vilkaviškio rajono mokiniai – Martynas Markevičius ir Emilija Grigaitytė, kurie atstovavo Keturvalakių mokyklai-daugiafunkciam centrui, bei Eligijus Mozūraitis iš Šakių r. Slavikų pagr. mokyklos. Vaikus ruošė Benius Jankevičius ir Neringa Jankauskienė.

Pagal konkurso nuostatus varžėsi keturi 10-12 metų vaikai, kuriems teko atlikti 9 teorines kelių eismo taisyklių ir dviračio vairavimo praktines užduotis.

Pagrindinis tokio pobūdžio renginių-tikslas – skatinti moksleivius laikytis kelių eismo taisyklių, lavinti dviračio vairavimo įgūdžius, grįžus perduoti įgautą patirti savo bendraamžiams, skleisti saugaus ir kultūringo elgesio pavyzdžius mūsų keliuose ir gatvėse.

Pagal LAS informaciją
LAS nuotrauka

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.