Namo Naujienos

Vyrai, gal jau išlipkit iš smėlio dėžės

2225
3
DALINTIS

Miestas, tarsi prisirpęs pūlinys, visais kanalais signalizuoja, jog reikia tvarkyti beįsikerojančią betvarkę, o štai valdžios vyrai džiaugiasi, galėdami smėlio dėžėje pasibūti… Net ne perkeltine žodžių prasme.

Apie viską konkrečiau – tuo metu, kai visas miestas dūzgia, jog gyvenamajame kvartale, kur pilna vaikų ir tankus užstatymas gyvenamųjų namų, apsukrus verslininkas sugalvoja pastatyti automobilių plovyklą, lyg aplinkui miestą nebūtų vietos. Taigi, tuo pat metu, kai verkiant reikia reaguoti ir spręsti šią problemą, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius savo socialinių tinklų paskyroje paskelbia, kaip jis… „su puikia komanda atnaujina vaikų žaidimų aikštelę prie vieno R. Juknevičiaus g. namo…“ Administracijos direktorius puikuojasi dėdamas nuotraukas, kuriose jis dažo metalinius strypus, greta matosi šviežiai sukastas smėlis.

Kas tai – visiškas neįgalumas ar suvaikėjimas? Vyrai, kada į sauskelnes? Tai, ką anksčiau visuose miestuose darydavo komunalininkai, dabar daro administracijos direktorius su tarybos nariais ir kitais bendrapartiečiais! Ar jau tik tokios problemos beliko? Ar tik toks supratimas?

Kone nuo Marijampolės savivaldybės įsikūrimo pradžios abejotinos reputacijos verslininkas stebėtinai lengvai supirkinėja valstybinės žemės sklypus mieste, gauna leidimus juose daryti ką nori, vėliau perparduoda kitiems verslininkams, kurie visiškai neturi skrupulų ir spjauna ant mūsų, visų miestiečių. Miestas tuoj taps tik prekybos centrų ir plovyklų aikštele, o valdžios vyrai tuoj susėdę smėlio dėžėj snarglį vienas kitam krapštys ir socialiniuose tinkluose dalinsis…

„Dalis „sprendėjų“  jau nedirba, bet sprendimų neatsuksi, sklypas privatus…“  – rašo vicemeras P. Isoda savo socialinėje paskyroje, miestiečių prispaustas dėl leidimo Draugystės ir Sporto gatvių kampe statyti automobilių plovyklą. – „Pasikartosiu – aš manau, kad formuoti komercinį sklypą toje teritorijoje buvo klaida ir tam asmeniškai nepritariu, gaila, kad prieš tai dirbę specialistai turėjo kitą nuomonę. Pakeisti tos procedūros dabar savivaldybėje dirbantys specialistai nemato galimybių, pagal galiojančius įstatymus.“

Leiskit paklausti, kas tie „specialistai“? Ar mūsų mieste buvo galima ką nors pastatyti nesuderinus su meru ir jo partija? Ar su administracijos direktoriumi tokie planai nederinami? Ar miestas neturi bendrojo plano, kuriame būtų numatyta, kur ką galima statyti? Pagaliau, ar ne socialdemokratai jau keliolika metų valdo savivaldybę?

Išdrįskit vieną kartą atsakyti už savo nesąmones! Jeigu pati merė, jos pavaduotojai, visa administracija nesugeba ar bijo, tai kas tada apgins viešąjį interesą – neleis žmonėms po langais statyti triukšmo ir taršos objekto? Gal kreipkimės į prokuratūrą, o gal į aplinkosaugininkus?

Tai ne kas kita, kaip akivaizdus atsakomybės vengimas. Juk tai P. Isodos  ir K. Podolskio partiečiai, kurie juos išugdė, išaukštino, leido padaryti karjerą. O dabar jie ginasi – kad dėl to neatsakingi ir nekalti. Tai kas turėtų prisiimti atsakomybę už savo bendrapartiečių veiksmus?

Vyrai, noriu patarti – kol dar ne vėlu – kuo greičiau lipkit iš tos smėlio dėžės, nes maža ko – dar kokių kirmėlių pasigausit.

Marijampolietė Regina J.

3 KOMENTARAI

  1. As nesu Isodos didelis gerbejas, bet straipsnyje sioks toks neatitikimas . Patvirtino lyg ir Metas Rozickas ( ar kaip ten jis) tuo metu priklauses lyg ir darbo partijai, ejes administracijos direktoriaus pareigas.

  2. Koncervatorių ruporas eilinį kartą daro sau reklamą. Geriau kažką naudingo padaryti miesto, nei su saksafonu pagroti pencininkams ir duot pavalgyt. Juokingi esate. Patys puikiai žinote, kad šita reikalą prasuko Ražinskas su Lukoševičium. Nė vienas nė kitas jau nedirba. Vienam baigėsi kadencija, kitą išmetė už visas šitas mahinacijas.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.