Namo Naujienos

Prasideda balsavimas namuose Zanavykų rinkimų apygardoje

586
0
DALINTIS

2018 metų rugsėjo 27–29 dienomis 20 procentų Zanavykų rinkimų apygardos rinkėjų – neįgaliųjų, dėl ligos laikinai nedarbingų, sulaukusių 70 metų ir vyresnių rinkėjų ir rinkėjų, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę – turi teisę balsuoti namuose.

Rinkėjų aktyvumas išankstiniame balsavime Zanavykų rinkimų apygardoje š. m. rugsėjo 26 dieną buvo 1.38 %.

Iš anksto savivaldybėse balsavo 199  rinkėjai, spec. paštuose balsavo 230  rinkėjų. Daugiausiai rinkėjų balsavo Šakių rajono savivaldybėje.  Aktyviausiai balsavo Sūdavos, Gerdžiūnų ir Varpo  apylinkių rinkėjai.

Primename, kad Zanavykų rinkimų apygardos rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių, rinkimų dieną negalės atvykti ir balsuoti rinkimų apylinkėje, šiandien taip pat turi galimybę balsuoti iš anksto Šakių rajono, Kauno rajono ir Vilkaviškio rajono savivaldybėse.

Balsavimas iš anksto organizuojamas minėtų savivaldybių pastatuose rugsėjo 26 ir 27 dienomis nuo 8 iki 20 valandos.

Primename, kad 2018 m. rugsėjo 30 d. vyks pakartotinis balsavimas naujuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje.

VRK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.