Namo Naujienos

Marijampolės kultūrizmo ir fitneso klubo „Tauras“ sportininkų rankose – vėl medaliai

535
0
DALINTIS

Praėjęs savaitgalis gausus sportiniais pasiekimais Marijampolės kultūrizmo ir fitneso klubui „Tauras“.

Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinės kultūrizmo ir fitneso varžybos ,,Riga Pearl-2018, kuriose dalyvavo sportininkai iš penkių valstybių. Lietuvai atstovavo dešimt klubo „Tauras“ sportininkų, iš kurių pirmąsias vietas iškovojo Tomas Dubauskas (kultūrizmas), Milda Brūverė (Wellness), antrąsias – Laura Janulevičiūtė (Wellness), Simonas Pužas (Figūra), Tadas Čeponis (klasikinis kultūrizmas). Trečiąsias – Laura Stalinkevičiūtė (Bikinis), Gintarė Omilijonaitė (kūno fitnesas – trenerė Greta Malinauskienė), Edgaras Gladas (kultūrizmas) Karolis Zokas (klasikinis kultūrizmas). Šešta vieta atiteko Dianai Žiaugaitei (Bikinis). Visus sportininkus ruošė treneris Rinaldas Česnaitis.

Tą patį savaitgalį, Rusijos mieste Jekaterinburge vyko „Tarptautinės kultūrizmo ir fitneso taurės varžybos Grand Prix- Russia 2018“, kuriose startavo 8 šalių sportininkai. Lietuvą atstovavo du klubo „Tauras“ sportininkai, treniruojami trenerio R. Česnaičio.  Renatas Suleimanovas, vyrų Figūra kategorijoje iki 173 cm iškovojo pirmąją vietą, bei Stanislav Voidag kultūrizmo kategorijoje iki 90 kg užėmė ketvirtąją vietą.