Namo Kultūra

Plenero „Vynuogininkystės sezonas Sakartvele“ darbų paroda Zanavykų muziejuje

437
0
DALINTIS

Rugsėjo 29 – spalio 6 dienomis Sakartvele (Gruzijoje) vyko pirmasis tarptautinis menininkų ir meno mylėtojų pleneras „Vynuogininkystės sezonas Sakartvele“, kurį organizavo David Gua meno studija, kartu su Sakartvelo dailininkų sąjunga. Plenero darbe, kartu su Sakartvelo, Italijos, Rusijos, Ukrainos menininkais bei meno mylėtojais, dalyvavo ir šakiečiai: Lolita Rūgytė Audronė Vorevičienė, Audrius Starkauskas, Alvydas Grinkevičius, Aurelija Papievienė ir gargždiškė Ina Lukauskaitė. Daugiau kaip dvidešimties menininkų darbai, sukurti keliaujant po Sakartvelo istorines vietas ir vynuogynus, tik vieną vakarą buvo eksponuojami Gruzijos dailininkų sąjungos galerijoje.

Zanavykų muziejuje nuo spalio 18 d. veikiančioje parodoje eksponuojami lietuvių menininkų darbai – L. Rūgytės ir I. Lukauskaitės drobės, A.Vorevičienės tapyba ant šilko ir A. Starkausko fotografijos. Paroda veiks iki lapkričio 15 d.

Zanavykų muziejaus informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.