Namo Naujienos

Pedagoginės kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Reali svajonė: pokalbiai apie draugystę ir meilę“

506
0
DALINTIS

VDU Edukologijos institutas kartu su Santuokos ir šeimos studijų centru rengia pedagoginės kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Reali svajonė: pokalbiai apie draugystę ir meilę“, skirtą pedagogams ir mokyklų visuomenės sveikatos specialistams, siekiantiems įgyvendinti bendrojo ugdymo programą „Sveikatos ir lytiškumo ugdymas bei rengimas šeimai“. Seminaro programą ir metodinę priemonę parengė gyd. psichiatras, Šeimos ir santuokos studijų programos vadovas Tarptautiniame teologijos institute Trumau (Austrija) Gintautas Vaitoška.

Kvalifikacijos tobulinimo seminare bus išdėstytas trylikos pokalbių su mokiniais ciklas, kuris padės dalyviams pasirengti pokalbiams su moksleiviais lytiškumo, draugystės, meilės ir šeimos temomis.

Programos „Reali svajonė: pokalbiai apie draugystę ir meilę“ įgyvendinimui skiriamos 32 akademinės valandos.

Seminarai vyks spalio 29 – 30 d. Vytauto Didžiojo universitete, S. Daukanto g. 28, 314 auditorijoje.  

Pradžia – 10 val.

Dalyviams, įvykdžiusiems programą, išduodami VDU Edukologijos instituto pažymėjimai.

Registracija internetu vyksta iki spalio 25 d.:  https://goo.gl/forms/q0nyUIjI4QFo3cg92

Programos dalyvio mokestį (50 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – programa „Reali svajonė…“ (būtinai nurodykite įmokos paskirtį). Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu (vaida.luksiene@vdu.lt).

Papildomos informacijos kreiptis į Vaidą Lukšienę, VDU Edukologijos institutas: el. p. vaida.luksiene@vdu.lt, tel. (8 37) 327875.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.