Namo Laisvalaikis

Marijampoliečiai visą žiemą galės džiaugtis nemokama ledo arena miesto centre

701
0
DALINTIS

J. Basanavičiaus aikštė Marijampolės centre kasmet Šv. Kalėdų laikotarpiu tampa ypatingai lankoma, nes tiek savivaldybės gyventojai, tiek svečiai atvyksta pažiūrėti šventinės eglutės bei apšvietimų. Tačiau Marijampolės savivaldybės vadovybei kartais būdavo priekaištaujama, kad centre trūksta pramogų.

Kaip teigia Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda: „Pastaba priimta ir jau šiemet J. Basanavičiaus aikštėje bus įrengta ir visą žiemą veiks dirbtinio ledo aikštė po stogu. Tikimasi, kad ledas bus aktyviai naudojamas ir J. Basanavičiaus aikštė taps tikru žiemos pramogų centru, kuriame skambės kalėdinė muzika, bus gausu vaikų, šeimų ir net miesto svečių“.

Ledo areną planuojama pristatyti gruodžio 8-ąją, kuomet vyks Kalėdų eglės įžiebimo bei Kultūros sostinės uždarymo šventė, ir ji veiks iki pat pavasario. Atsižvelgiant į nuolat kintančias oro sąlygas, bus pasirūpinta, kad čiuožykla veiktų net ir esant nepalankioms oro sąlygoms, t.y. lyjant ar esant pliusinei temperatūrai. Planuojama, kad čiuožykla nemokamai veiks visas savaitės dienas (darbo valandos dar tikslinamos). Neturintiems pačiūžų, bus galimybė jas išsinuomoti vietoje. Bus organizuojami ir ledo ritulio turnyrai, bus vykdoma smulki prekyba.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.