Namo Naujienos

Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

394
0
DALINTIS

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris registruotas 2018-11-02 apie 12.32 val. Marijampolėje, Beržų g. 15A. Automobilis apgadintas nenustatytu laikotarpiu. Eismo įvykį sukėlęs kito automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė ir apgadino šalia stovintį automobilį „Opel Vectra“, valst. Nr. EOS 702. Iš eismo įvykio, su kuriuo yra susijęs, vietos vairuotojas pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šį eismo įvykį ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti  tel. (8 700) 65829.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.