Namo Naujienos

Sūdavos pagrindinė mokykla vykdo Erasmus+ projektus

808
0
DALINTIS

Sūdavos pagrindinėje mokykloje vėl startuoja Erasmus+. Labai džiaugiamės, gavę finansavimą net dviem Erasmus+ projektams 2018-2020m.: „Cultural Heritage Journey With Models“ (Kultūrinis paveldas. Kelionė į praeitį per miniatūras) ir „Rediscovering the past by walking in the future“ (Praeitis atgimsta ateityje). Abiejų projektų tema susijusi su UNESCO kultūriniu paveldu, tačiau veiklų kryptys skirtingos. Projektų dalyvių laukia darbingi ir įdomūs ateinantys dveji metai, kurių metu kursime lankstinukus, plakatus, video, animacijas, miniatiūras, organizuosime lietuviškų tradicijų savaitę, piešimo ir muzikos dienas, važiuosime į ekskursijas, lankysimės užsienio partnerių šalyse.

Erasmus+ projekto „Rediscovering the past by walking in the future“ pirmasis partnerių iš Lietuvos, Vengrijos, Italijos bei Makedonijos  susitikimas įvyko projektą koordinuojančioje šalyje – Turkijoje, Denizli provincijoje. Turkai pasitiko ne tik šiltais orais, bet ir šiltu bendravimu. Ragavome tradicinius turkiškus patiekalus, šokome, klausėmės turkiškų dainų, aplankėme senovinį Efeso miestą bei baltas mineralinio vandens Pamukalės terasas. Abu objektai yra įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Apžiūrėjome Denizli Basma Sanayi Ortaokulu mokyklą, kurioje mokosi apie 1000 mokinių ir pamokos vyksta dviem pamainomis, dalyvavome anglų kalbos pamokoje, mokėmės dirbti su Pawtoon programa, planavome būsimas veiklas. Kitas projekto susitikimas įvyks vasario mėnesį Makedonijoje.

Vilma Simanavičienė, Aistė Petkevičiūtė

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.