Namo Naujienos

„Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ Vilkaviškyje

487
0
DALINTIS

„Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ skirta 14-18 metų moksleiviams, gimnazistams, besidomintiems karjeros galimybėmis ir norintiems iš arčiau susipažinti su policijos, teismų, prokuratūros ir kitų teisėsaugos institucijų veikla.

Šiuo projektu siekiama skatinti paauglius dalyvauti papildomo užimtumo veikloje, ugdyti pilietinį sąmoningumą, teisinę sąmonę ir atsakomybę. Organizuojamuose užsiėmimuose bus suteiktos žinios apie teisėtvarką, teisėsaugą, pagrindinius įstatymus bei organizuojamos ekskursijos į statutines įstaigas. Šiais mokslo metais mokymosi programoje yra numatyta naujovė – galimybė susipažinti su šauliška veikla, susitikimai su Suvalkijos šaulių 4 rinktinės šauliais. Norintys toliau dalyvauti šaulių veikloje, turės galimybę tapti jaunaisiais šauliais.

JPM jaunimui suteiks galimybę dalyvauti karjeros orientavimo mokymuose, pamatyti, kaip dirba policijos pareigūnai, bei susipažinti su kitų teisėsaugos institucijų vykdoma veikla bei ten dirbančiais. Projekto metu moksleivių laukia ne tik susitikimai su teisėsaugos institucijų darbuotojais, bet ir išvykos į kitus policijos padalinius.

Ši mokyklėlė Vilkaviškyje savo veiklą vykdo jau ketvirti metai iš eilės. Užsiėmimai, prasidėję  šių metų gruodžio mėnesį, tęsis iki 2019 metų gegužės 30 dienos. Jie vyks vieną kartą per savaitę nuo 15.30 val. iki 16.30 val., išskyrus vaikų atostogas ir šventines dienas Vilkaviškio rajono policijos komisariate, adresu Vytauto g. 6 Vilkaviškis.

JPM dalyviai privalės laikyti įgytų žinių patikrinimo testą, o baigusiems šią pilietiškumo programą  bus išduoti diplomai apie dalyvavimą šiame projekte.

Tikimasi, kad „Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ suformuos teigiamą moksleivių požiūrį į teisėsaugos institucijas, jaunieji visuomenės nariai bus paskatinti įsijungti į aktyvią prevencinę veiklą, na, ir ateityje tapti teisėsaugos pareigūnais.

Norintieji lankyti „Jaunųjų policininkų mokyklėlę“, apie jos veiklą gali sužinoti paskambinę šios mokyklėlės kuratorei Vilijai Grybauskienei tel. (8 700) 63 423 arba 8 656 58 354.

Laukiame Jūsų atvykstant.

Vilkaviškio r. PK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.