Namo Gyvenimas

Sidabras: gydomosios ir magiškos jo galios

340
0
DALINTIS

Sidabro privalumų galima išvardinti tikrai nemažai, tačiau šį kartą pakalbėkime apie gydomąsias ar net magiškas galias, kurios yra priskiriamos šiam tauriajam metalui. Sidabras nuo seno naudojamas gydyti įvairias ligas bei gerinti dvasinę būklę. Nors šiandien tuo tiki tikrai ne visi, tačiau magija veikia tik tiems, kurie nėra nusiteikę skeptiškai. Taigi, kokiomis svarbiausiomis savybėmis pasižymi sidabras?

Neigiamos energijos neutralizavimas

Senovės Indijos gyventojai tikėjo, kad neigiamą poveikį organizmui galima neutralizuoti naudojant šį taurųjį metalą. Tikima, kad sidabras skleidžia elektromagnetines bangas ir teigiamai veikia ląsteles bei giliuosius organizmo audinius. Būtent dėl šios priežasties šis taurusis metalas gali padėti įveikti įvairias ligas – širdies negalavimus, blužnies bei kepenų darbo sutrikimus ir t.t. Viena didžiausių šiuolaikinių žmonių problemų – kasdien patiriamas stresas, tad jei norima to išvengti, palanku įsigyti sidabro dirbinių, kurie būtų nešiojami ant kaklo, segimi ant rankos ir t.t.

Vandens dezinfekavimas

Senovėje buvo tikima, kad sidabras padeda dezinfekuoti vandenį, todėl į šulinį buvo įmetama sidabrinių monetų. Taip pat vanduo buvo laikomas sidabriniuose induose – tuo taip pat buvo siekiama išvalyti vandenį. Vis dėlto, tokiame vandenyje sidabro koncentracija buvo gana maža – pasigaminti sidabringo vandens galima specialiais tam skirtais elektrolizeriais, kurie vandenį papildo sidabro jonais. Jei sidabro koncentracija yra gana nedidelė, tokiu atveju vanduo neskleidžia jokio kvapo ir neturi specifinio skonio. Kai sidabro koncentracija vandenyje yra didesnė, vanduo tampa pilkšvos spalvos, o jo skonis pasidaro kiek kartokas.

Apsauga nuo uždegimų

Nors antibakterinės sidabro savybės buvo žinomos jau gerokai anksčiau, tačiau devynioliktajame amžiuje mokslininkams pavyko tą įrodyti. Teigiama, kad sidabras padeda valyti organizmą bei saugo jį nuo uždegimų. Sidabringas vanduo padeda greičiau atsinaujinti ląstelėms, todėl gali būti naudojamas žaizdų gydymui bei imuniteto stiprinimui. Manoma, kad įvairūs sidabro preparatai ateityje gali padėti gydyti onkologines ligas.

Apsauga nuo nužiūrėjimo

Sidabro papuošalai populiarumą įgavo jau ganėtinai seniai ir buvo tikima, kad tamsėjantis sidabras pranašauja apie įvairias ligas ar prastą psichologinę būklę. Sidabriniai papuošalai buvo naudojami kaip apsauga nuo nužiūrėjimo – tikėta, kad sidabras padeda sukurti itin stiprią apsaugą.

Kitos svarbios sidabro savybės

• Sidabras padeda mažinti stresą, leidžia lengviau susidoroti su įtampa. Sidabriniai papuošalai puikiai tinka tiems žmonėms, kurie dažnai jaučia nerimą ar jų gyvenime stinga harmonijos;
• Sidabriniai papuošalai ypatingai tinka jautrioms asmenybėms, ypatingai Žuvų ir Vėžio Zodiako ženklų atstovams. Šiuos asmenis sidabras veikia kaip itin stipri apsauga;
• Manoma, kad sidabriniai papuošalai padeda ugdyti kantrybę ir gali padidinti ištvermę. Taigi, jei stengiatės ugdyti valią ar tiesiog laikotės dietos, sidabro gaminiai gali padėti paprasčiau pasiekti pageidaujamų rezultatų.

Taigi, priežasčių, kodėl būtent sidabras gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, yra tikrai nemažai, tad tuomet, jei svarstote įsigyti papuošalų, sidabro gaminiai gali būti tikrai palankus sprendimas.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.