Namo Aktualijos

Pro šalį vykusi pora Marijampolėje puolė gelbėti avarijos aukų: „Mergina klykė iš skausmo, vaikino sąmonė blėso“

1873
0
DALINTIS
Marijampolės apskrities VPK nuotr.

Naujienų portalas 15min.lt primena, kad Naujųjų metų pradžią Marijampolėje apkartino kraupi naktinė avarija, per kurią trys žmonės žuvo, dar trys buvo sužeisti. Pirmiau už medikus ir pareigūnus tragedijos vietoje atsidūrusios liudininkės pasakojimas iškėlė klausimų dėl specialiųjų tarnybų reakcijos į karščiausią 2019-ųjų pradžios iškvietimą.

Su 15min redakcija susisiekė Inga G., kuri, kaip pati sako, labai netyčia irgi tapo šios kraupios avarijos liudininke.

„Įvykio vietoje buvau 03:07, taigi atvažiavau kartu su policininkais. Kadangi vykau kartu su vyru, kuris daugiau nei 20 metu tarnavo Lietuvos specialiosiose pajėgose, tai pro avarijos vietą pravažiuoti ramiai tiesiog negalėjau. Mano vyras bėgo į pagalbą, neapčiuopė pulso abiejų suaugusių žmonių, todėl puolė gelbėti jaunimo. Mergina klykė iš skausmo, vaikinukas spėjo pasakyti, koks jo vardas, kad jam šešiolika.

Jaunuolis praradinėjo sąmonę, mano vyras, kaip paaiškėjo, vaikino bendravardis, maldavo jo neužsimerkti, maldavo būti su juo, laikė jo ranką“, – pasakojo liudininkė.

Ji dar pridūrė, kad nuraminti jaunuolį buvo vargu ar įmanoma, iš skausmo ir streso jis blaškėsi.

„Buvo užspausti visi penki. Atvažiavo dar du policijos ekipažai. Po 7 min. atvyko pagaliau ir 4 gelbėtojų ekipažai. Baisiausia, nors atstumas nuo gelbėjimo stoties nesiekia ir 3 km, tik po 15 minučių atvažiavo pagaliau ir greitoji, o ir ne iš tos pusės“, – karščiausiais neišdildomais prisiminimais dalijosi Inga.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/pro-sali-vykusi-pora-marijampoleje-puole-gelbeti-avarijos-auku-mergina-klyke-is-skausmo-vaikino-samone-bleso-59-1082030?copied

Šaltinis: 15min.lt

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.