Namo Gyvenimas

Kviečia įgyti kompiuterinio raštingumo įgūdžių ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo

265
0
DALINTIS

Jei dar nemokate naudotis kompiuteriu ar kitais įrenginiais, apsilankykite Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje. Keturių dienų trukmės mokymuose susipažinsite su technikos teikiamomis galimybėmis, išmoksite ieškoti informacijos internete, susikurti elektroninį paštą ir juo naudotis, susipažinsite su elektroninės bankininkystės paslaptimis, elektros ir dujų elektronine paskyra manogile.lt.

Jei turite papildomų klausimų ar pageidavimų – pasistengsime padėti.

Visus, pageidaujančius dalyvauti mokymuose, kviečiame užeiti į biblioteką (Sodų g. Nr.1) arba registruotis telefonu (mob.tel. 867213947) bei elektroniniu paštu aptarnavimas@vilkaviskis.rvb.lt. Gyvenantys atokesniuose rajono kampeliuose gali kreiptis į artimiausius bibliotekos filialus, kur taip pat yra galimybė išmokti dirbti kompiuteriu.

Be to, š. m. sausio 10 d., 11 val., kviečiame Jus dalyvauti internetiniame seminare „Saugesnio interneto savaitė Jūsų bibliotekoje“.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” (toliau – „Prisijungusi Lietuva“) kviečia Jus prisijungti prie saugesnio interneto iniciatyvos organizuojant teminės akcijos „Saugesnio interneto savaitė“  veiklas Jūsų bibliotekoje.
Teminės akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, ypatingai tarp jaunesnių interneto naudotojų, prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo. Saugesnio interneto veiklos yra skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Plačiau apie teminę akciją „Saugesnio interneto savaitė“ ir jos veiklas bibliotekose norime Jums papasakoti per internetinį seminarą, kuris vyks š. m. sausio 10 d., 11 val.

Jo trukmė – iki 40 min. su atsakymais į klausimus.

Seminaro transliaciją galėsite stebėti internetu (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius) tiesiogiai nurodytu laiku: https://www.youtube.com/watch?v=-M9r_b-hrBg

Gitana Pumerytė – Vosylienė

Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

bibliografijos ir informacijos skyriaus vedėja

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.