Namo Naujienos

Atsinaujinusi „Garbanė“ laukia klientų

1302
0
DALINTIS

Daugelis tikriausiai nustebs, kodėl dabar, kai šventinis laikotarpis paliktas praeituose metuose, primename iki tol įvykusias naujienas. Viskas vyksta sąmoningai, kadangi mūsų pačių skubėjimas kartais neleidžia pamatyti paprastų, bet gražių dalykų, nes puošmenų, blizgučių, dovanų ir kitos šventinės simbolikos tiek, kad pasidžiaugti kieno nors darbeliu kartais tiesiog pritrūksta laiko.

Dar prieš pat didžiąsias metų šventes Kybartų grožio salonas (buvusi „Dofa“) atsinaujino iš esmės: buvo pakeistas pavadinimas, o grožio salonas šiuo metu turi ir naują šeimininkę Aušrą Didvalienę, kuri įstaigą pavadino „Garbanės“ vardu. Iki šiol grožio salone dirbusių merginų būrį papildė ir pati Aušra bei manikiūristė Anželika – iš viso šiuo metu Kybartų grožio salone „Garbanė“ dirba šaunus merginų penketukas.

Prieš pat Kalėdas merginos grožio saloną kruopščiai puošė pačios, o rezultatas pranoko visus lūkesčius. Šventiniu laikotarpiu įžengus į atsinaujinusį saloną, klientus pasitiko mišku kvepianti eglutė ir kitos kompozicijos, kurios traukė praeivių akis net iš lauko.

Grožio salono savininkė Aušra Didvalienė džiaugiasi, kad visos merginos sukūrė šventinę nuotaiką ne tik klientams, bet ir pačios sau. „Čia dirbanti kosmetologė Jurgita buvo tikras atradimas, kadangi ji turi nemažai patirties floristikos srityje. Džiaugiuosi, kad visos merginos kruopščios ir be galo darbščios, todėl salono puošimas buvo tikras malonumas, persmelktas neįkainojamo bendradarbiavimo akimirkų“, – savo penkių jaunų specialisčių komanda didžiuojasi savininkė Aušra. Ji džiaugiasi, kad grožio salone „Garbanė“ klientai gali rasti viską, ko jiems reikia: yra du soliariumai, salone dirba kosmetologė-visažistė, dvi kirpėjos-stilistės bei dvi manikiūro meistrės. Aušra Didvalienė neslepia, kad didžiuojasi pasiektais rezultatais – jos darbuotojų komanda jau dabar yra užsidirbusi klientų padėkas ir nemažą nuolatinių klientų būrį.

Kristina Radzevičienė

Autorės nuotraukos

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.