Namo Naujienos

Ar politikos padugnės pramuš dugną?

690
5
DALINTIS

Atrodo, vis dažniau Lietuvoje praslysta saulės spindulėliai, kurie leidžia galvas kilstelti aukščiau ir pasidžiaugti – va, ir mes galime, ir mus pastebėjo, įvertino. Mes galime daugiau nei senosios Europos valstybės, mes turime gabesnių, protingesnių, atkaklesnių. Daugelis tikriausiai esame patyrę tą džiaugsmą, kai norisi kartu džiaugtis su pasaulio čempionu, su mokslininku, padariusiu neeilinį atradimą, su menininku, mecenatu ir t.t. O ką jaučiame, kai į viršų išplaukia šiukšlės? Ir ne šiaip kokiuose klampausučiuose ar burbiškiškėse, bet… Lietuvos Respublikos Seime…

Būna gėda net tada, kai koks lietuvaitis apsikvailina ar nusikalsta Airijoje ar Norvegijoje. O ką kalbėti, kai save politikos elitu deklaruojantys moraliniai degradai taip apsijuokia pačioje aukščiausioje valstybės institucijoje? Ir dar kas? Tikriausiai nieko nestebintų, jeigu taip elgtųsi jau ne kartą apsikvailinę politikai, kaip Gražulis ar jau eksparlamentaras Mikolaitis. Tačiau ne tokie, kurie vos ne kasdien mums aiškina, kaip auginti vaikus, kaip patiems gyventi, kada gerti, kiek rūkyti, su kuo gyventi, kokią nuomonę turėti ir t.t. 

Visiems doriems katalikams gėdą daranti teologijos mokslų daktarė, su pieštuku rankoje einanti „atsinešti vandens“, iki raudonumo išmuštais veidais krykščianti iš paaugliško kolegos „bajerio“. O žalingų ne tik įpročių, bet ir minčių neturintis valstiečių valdovas net susirietęs kikena, kol išspaudžia ašarą nuo juoko. Pasakysiu nuoširdžiai, plakato autorius nenustebino – seniai matėsi, jog tai riboto protelio žmogus, bet tiedu apsikvailino iki kulnų.

Nėra skirtumo, kurio politiko vardas užrašytas ant taikinio. Tokie juokeliai turbūt jau net šeštokams nebejuokingi. Toks lygis, kad nenustebčiau, pamatęs ant jų darbo stalų pripaišytų „pimpalų“, juk tai irgi labai juokinga, ar ne, ponia „katalike“ Agne, didysis „kultūros žinove“ Ramūnai, „skaidrusis“ Artūrai? Dabar jūs man atrodote tokie.

Dažnai tenka girdėti terminą „jau pasiektas dugnas“. Panašu, kad su tokiais išrinktaisiais dugnas tampa labai labai gilus…

O gal tikrai tuose Seimo rūmuose trūksta langų ir šviežio oro?

Algirdo Basanavičiaus mintis užrašė Agnė

5 KOMENTARAI

  1. Per socialdemokratu, konservatoriu, paksistu ir uspaskistu valdymo 30 meti IS Lietuvos evakuavosi beveik 1 milijonas zmoniu, socialine atskirtis padidejo kelis kartus. bet tokiom verslo grupuotem, kaip Kurlianskas is MG Baltic, politikams, kaip kysininkas Eligijus tie metai buvo aukso rojus. Tad eikit Jus velnio sisteminiai. Na prie verslo grupuociu dar priskirciau Kiaulaki su Pleckaiciu.

  2. Verslo grupuotės Vilkaviškyje manyčiau yra dvi, tai kiaulak ir brokevic . Tai čia jie, dažniausiai Vilkaviškyje konkursus laimi. Vienas upelyje sliekų ieškojo, o antrasis stato ir niekaip nepastato (sporto salę). Dabar, lyg tai koks riebus katinas kelią perbėgo.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.