Namo Laisvalaikis

Marijampolė pristatoma turizmo parodoje „Adventur 2019“

361
0
DALINTIS

Sausio 25-27 dienomis Litexpo parodų centre Vilniuje vyks svarbiausias metų turizmo renginys – tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2019“, kurioje  pristatys ir Marijampolė.

Marijampolės savivaldybė parodoje prisistatys bendrame „Suvalkijos“ stende kartu su Vilkaviškio ir Šakių rajonų bei Kazlų Rūdos ir Kalvarijos savivaldybėmis. Tai bendra regiono turizmo ekspertų idėja pristatyti viso Suvalkijos krašto turizmo išteklius bendru rinkodaros projektu. Visos savivaldybės bus reprezentuojamas puikiame, įspūdingomis išskirtinius regiono turistinius objektus vaizduojančiomis pieštomis iliustracijomis papuoštame stende. Besidomintys Suvalkijos kraštu gaus ir naujai išleistus, įdomiausius lankytinus objektus bei patraukliausias vietas originaliais priešiniais pristatančius turistinius žemėlapius, kuriuose viskas aprašyta gražia suvalkietiška šnekta.

Marijampolės savivaldybės atstovai stende taip pat pristatys turistinius išteklius ir kvies pamatyti, atrasti bei pajausti pažinimo džiaugsmą per skirtingus potyrius keliaujant  atnaujintais pažintiniais maršrutais: „Nėra ateities be praeities“, „Tikėjimo didybė“, „Gamtos gaiva“, „Paslaptingosios istorijos“, „Marijampoliečiai žydai miesto kūrėjai“, „Kultūros ir parkų oazė“, „Spalvotas miestas“, „Rožančkelis“, „Pal. J. Matulaičio takais“. Pažinti nuostabią suvalkietišką šnektą ir pajausti jos grožį apsilankiusieji galės dalyvaudami viktorinoje: išgirs įdomiausius ir šmaikščiausius tarmiškus posakius ir sužinos jų reikšmę.

Norintys įsitikinti, kad Marijampolė – lietuviškasis Majemis, ne tik turistų pamėgtas, turistinių išteklių turtingas, viliojantis įsimylėjėlius, norinčius jaukiai ir romantiškai praleisti laiką, miestas, galės dalyvauti muziejų edukacijoje, interaktyviuose žaidimuose, spalvingose fotosesijose, pamatyti naujausius video filmus ar susitikti su miesto įkūrėjais grafais Butleriais.

Kviečiame visus sausio 25-27 d. užsukti į Tarptautinę turizmo ir laisvalaikio parodą „Adventur 2019“ ir apsilankyti Suvalkijos stende Nr.3.50, 3 salėje „Pažink Lietuvą“. Norinčius išgirsti gyvus pasakojimus arba pasidalinti jau išbandytais potyriais iš kelionių po Marijampolės kraštą, kviečiame dalyvauti renginyje „Atrask Suvalkijos lobius“, sausio 25 dieną 16:00-16:45 val. konferencijų salėje 3.2 (II a. įėjimas iš 3 salės ekspozicijos).

Lauksime marijampoliečių bei šalies ir užsienio keliautojų, kurie norėtų daugiau sužinoti apie patraukliai vis daugiau turistų viliojančią Marijampolę bei susirasti naujų idėjų, autentiškų, viliojančių potyrių kupinų maršrutų ir susiplanuoti įdomiausias keliones Suvalkijos krašte.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.