Namo Naujienos

Kviečiame pasigrožėti Kroatija iš paukščio skrydžio!

232
0
DALINTIS

Vasario 5 d., antradienį,  17 val. Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2) atidaroma Kroatų menininko Davoro Rostuharo paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“.

Iš 25 fotografijų sudaryta paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“ nuo 2014 metų keliauja po Europos valstybes. Dabar ši paroda pristatoma Lietuvoje.

„Kroatija iš paukščio skrydžio“ – tai projektas, kuriam medžiaga buvo rinkta septynerius metus – nuo 2007 iki 2014 m. Per šį laikotarpį projekto autorius Davoras Rostuharas, į pagalbą pasitelkęs nedidelius lėktuvus, oro balionus ir dronus, iš paukščio skrydžio filmavo ir fotografavo Kroatijos Respubliką.

Prestižinis „National Geographic“ žurnalas palaikė šį projektą ir suteikė jam savo prekės ženklą. Projektui pasibaigus buvo išleista fotografijų monografija.

Parodos autorius Davoras Rostuharas (gimęs 1982 m.) yra vienas iš Kroatijos Ekspedicijų ir kultūros klubo įkūrėjų, kuriam šiuo metu ir vadovauja. Nuo 2008 metų jis turi laisvo menininko statusą – rašo, fotografuoja. Jis jau yra išleidęs keturias knygas kelionių ir mokslo populiarinimo temomis bei fotografijų monografiją „Kroatija iš paukščio skrydžio“.

Parodą „Kroatija iš paukščio skrydžio“ pristato Kroatijos Respublikos ambasada. Partneris – Marijampolės savivaldybė  ir Marijampolės kultūros centras

Norite išvysti Kroatija iš paukščio skrydžio? Apsilankykite parodoje!

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.