111
0
DALINTIS

Revanšas: „Veteranai“ atsirevanšavo „Kapčiamiesčiui“ už dūrį sezono starte

„Veteranų“ komanda pasiekė ilgai lauktą revanšą ir iškovojo pergalę prieš „Kapčiamiestį“, taip atkeršydami už skaudų pralaimėjimą sezono atidarymo rungtynėse. Tai buvo tik pirmoji „Veteranų“ pergalė „A divizione“. Tuo tarpu „Kapčiamiestis“ pergalių dar neturi.

Rungtynės, kaip ir buvo galima tikėtis – permainingos. Itin daug tritaškių išmetusi „Kapčiamiesčio“ ekipa rėmėsi tolimąją artilerija ir tai bent jau pirmojoje rungtynių pusėje palaikė jiems gyvybę: 40:42 – dviejų taškų deficitas įpusėjus rungtynėms.

Ketvirtajame kėlinyje „Veteranai“ spurtavo ir šiek tiek atitrūko – 78:71. Čempionai kontroliavo mačo eigą iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pirmąją pergalę „A divizione“.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Arotena“ pirmą kartą suklupti privertė „Igliauką“

„Arotena“ rezultatu 87:81 įveikė „Igliauką“ ir privertė pasiduoti juos pirmą kartą šiame sezone.

Tris kėlinius vyko permaininga kova ir abi ekipos kovojo taškas į tašką, o po trečiojo ketvirčio rezultatu 65:64 pirmavo „Arotena“.

Ketvirtąjį ketvirtį „Arotena“ pradėjo 5:0 ir šoktelėjo į priekį (70:64), vėlia rezultatas pasiekė 9 taškus – 75:66. Likus žaisti dvi minutes, rezultatas dar buvo lygus. Visgi, R. Subotekvič pridėjo dvitaškį, o V. Čėsna rungtynes užbaigė dviem tritaškiais ir galutinai paskandino „Igliauką“.

„Ataka“ panaikino net 17 taškų deficitą ir sugebėjo patiesti „Išvien“

„Atakos“ komanda pratęsė pergalių seriją „A divizione“, įveikdama antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusius „Išvien“. „Ataka“ panaikino 17 taškų deficitą ir nugalėjo „Išvien“ rezultatu 88:85.

„Išvien“ pradėjo spurtu 9:0 ir privertė „Atakos“ komandą prašyti pirmosios minutinės pertraukėlės rungtynėse. Po jos rezultatas dar šiek tiek šoktelėjo (17:4), tačiau tada „Ataka“ nubudo ir sumažino atsilikimą iki vienaženklio (11:17). Visgi, likusią pirmojo ketvirčio atkarpą „Išvien“ sugebėjo sužaisti tiksliau ir laimėjo po pirmųjų dešimties minučių 28:16.

Antrajame kėlinyje „Ataka“ toliau strigo ir vienu metu atsilikinėjo net septyniolikos taškų skirtumu – 20:37. „Išvien“ ketvirčio viduryje ėmė dažniau klysti ir netaikliai atakuoti, o tai leido „Atakai“ spurtuoti 13:0 ir priartėti – 33:37.

Domantas Senda baudų metimais išlygino rezultatą 62:62, o čia pat M. Sadauskas tritaškiu pirmą kartą išvedė „Ataką“ į priekį (65:62) ir užvirė atkakli kova taškas į tašką. Po trečiojo kėlinio minimalią persvarą išsaugojo „Ataka“ – 72:71.

Trečiąją ketvirtojo ketvirčio minutę „Išvien“ komandos gretos praretėjo – dėl traumos iškrito vienas lyderių Valdas  Undraitis. Tuo metu „Ataka“ spurtuoja ir po N. Černos tritaškio įgyja rekordinę 6 taškų persvarą, po A. Šumsko dvitaškio rezultatas – 87:79. Chaotiškoje rungtynių pabaigoje „Ataka“ išbarstė persvarą, tačiau lemiamoje atkarpoje neklydo ir iškovojo pergalę.

„NKA-Perliukai“ nugalėjo „NKA-Alytų-Scandun“

„NKA-Perliukai“ rezultatu 60:41 nugalėjo „NKA-Alytų-Scandun“ ir įsitvirtino „Mantinga vaikų lygos“ čempionato 2009-2010 m. amžiaus grupėje.

„NKA-Perliukai“ šiuo metu turi 5 pergales ir 1 pralaimėjimą. „NKA-Alytus Scandun“ yra iškovoję 4 pergales ir patyrę 3 pralaimėjimus.

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.