Namo Naujienos

Vasario 14 d. Marijampolės dramos teatre – spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“

218
0
DALINTIS
Spektaklis vaikams EŽIUKAS RŪKE. Režisierė Andra Kavaliauskaitė (foto ©Povilas Jaras Fotopo)

Vasario 14 d. Marijampolės dramos teatre – Alytaus teatro spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“ pagal to paties pavadinimo Sergėjaus Kozlovo knygą.

Režisierės: Andra Kavaliauskaitė

Dailininkė: Neringa Keršulytė

Režisierės asistentė: Alma Purvinytė

Vaidina: Vaidas PraspaliauskasVincas Vaičiulis, Eglė JuškaitėEugenijus Rakauskas, Erika Jasinskaitė–Salickienė, Eglė Kordiukovaitė

Sergėjaus Kozlovo apsakymų knyga „Ežiukas rūke“ iki šiol žadina daugelio žmonių vaizduotę. Vyresnieji puikiai prisimena pagal šią knygą sukurtą Jurijaus Noršteino animacinį filmą, kuris yra pripažintas geriausiu pasaulyje. Sergėjus Kozlovas sugebėjo pačia paprasčiausia forma prabilti apie sielos pajautas, savęs ir pasaulio suvokimą, bendravimo džiugesį ir nusiminimus. Režisierės Andros Kavaliauskaitės vizijoje rūkas yra tiesiog vaikiškos fantazijos gebėjimas laiką paversti žaidimu. Iš giluminių fantazijų gimsta nepertraukiamas žaidimas apie viską, kas brangu, kas miela, kas mylima. Tuo tarpu ežiukas visai nėra dygus, tai geraširdis berniukas, kuris suburia kiemo draugus ir kartu leidžiasi į nesibaigiantį žaidimą.

Trukmė:  55 min.
Premjera: 2016 m. gruodžio 26 d.

Bilietai: 4 €. Grupėms 3 €. Bilietus galite įsigyti Marijampolės dramos teatre.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.