Namo Kultūra

E. Končiaus miniatiūrose – senoji Marijampolės istorija

301
0
DALINTIS

Lietuvos Prezidento K. Griniaus memorialiniame muziejuje atidaryta marijampoliečio Eduardo Končiaus miniatiūrų paroda „Senoji Marijampolė“.

Parodoje eksponuojamos unikalios, daug darbo bei itin didelio kruopštumo, atidumo ir atsidavimo reikalaujančios įspūdingos miniatiūros, kuriose užfiksuota miesto istorija, vaizduojami Marijampolės istoriniai pastatai: vieni pasikeitę, bet išlikę iki šiol, kiti likę tik prisiminimuose.

E. Končius – Respublikinio konkurso „Aukso vainikas“, organizuojamo Lietuvos liaudies kultūros centro, laureatas, įvairių parodų dalyvis, konkursų laimėtojas, puikiai įvertintas už vaizduojamosios dailės kūrinius, garsinantis mūsų miestą savo išskirtiniais bei nuostabiais darbais.

Marijampolės metraštininkas E. Končius jau keletą dešimtmečių savo darbuose fiksuoja miesto istoriją. Tai Marijampolės dokumentika mažose miniatiūrose, kurias būtina pamatyti.

Paroda „Senoji Marijampolė“ Lietuvos Prezidento K. Griniaus memorialiniame muziejuje bus eksponuojama iki kovo 5 dienos.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.