Namo Naujienos

Kviečia į parodos pristatymą Gelgaudiškio dvare

275
0
DALINTIS

Vasario 23 d. 15 val. Gelgaudiškio dvare vyks dainų atlikėjos, muzikantės, lektorės, apeigų vedėjos ir organizatorės, etnologės, tautinių tradicijų puoselėtojos dr. Daivos Šeškauskaitės – Skalsos fotografijos, tapybos parodos „Lietuviškos apeigos ir simboliai“ pristatymas.

Parodoje pristatomi 26 autorės fotografijos ir tapybos darbai. Piešiniai yra autostereogramos, skirtos sukurti erdvinę iliustraciją iš trimačio (3D) ar iš dvimačio vaizdo ar simbolio.

Piešiniuose pavaizduoti simboliai, visais laikais vaidinę didžiulį vaidmenį protėvio, gyvenusio gamtoje ir šiuolaikinio žmogaus gyvenime.

Darbuose įkūnyta idėja pasidžiaugti tuo, ką turime, tuo, ką duoda gamta, geras žodis, miela daina, tuo, kas mūsų gyvenime prasminga, kilnu, amžina.

Maloniai kviečiame pabendrauti su autore!

Renginys nemokamas.

Informuojame, kad renginio metu visi dalyviai gali būti fotografuojami ar filmuojami, o nuotraukos ar filmuota medžiaga panaudota viešinimo tikslais.

Organizatorių informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.