Namo Naujienos

Ilgalaikė automobilių nuoma: kodėl verta pasvarstyti apie tokį pasiūlymą?

244
1
DALINTIS

Automobilių nuoma – tai paslauga, kuria susidomima vis dažniau. Ši galimybė praverčia tada, kuomet sugenda nuosavas automobilis, kai ribotą laikotarpį lankomasi svečiose šalyse, ir t.t. Nors automobilių nuoma dažnai yra pasirenkama gana trumpam laikotarpiui, tačiau taip pat galima pasvarstyti ir apie nuomą ilgesniam laiko tarpui. Ilgalaikė automobilių nuoma yra siūloma iš tiesų patraukliomis sąlygomis, tad toks sprendimas gali pasiteisinti tikrai dažnais atvejais. Taigi, kuo ypatingas toks pasiūlymas?

Galimybė įsigyti automobilį

Mintis išsinuomoti automobilį neretai yra vertinama gana neigiamai: motyvuojama tuo, kad išnuomotas automobilis niekada netaps nuosavybe, tačiau tai pareikalaus gana nemažų išlaidų.

Vis dėlto, tai nėra tiesa, nes šiuo metu ilgalaikė automobilių nuoma yra siūloma su galimybe įsigyti automobilį. Praėjus nuomos laikotarpiui paprasčiausiai galima sumokėti likusią  automobilio vertės sumą. Jei nuomos laikotarpiu persigalvotumėte, ir nuspręstumėte pirkti kitokį automobilį, jūs nebūsite įsipareigoję išsipirkti nuomojamą transporto priemonę.

Rinkitės iš daugybės automobilių

Ne visada yra paprasta nuspręsti, kokią transporto priemonę vertėtų įsigyti, tad ilgalaikė automobilių nuoma gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Jei pasirenkama ilgalaikė nuoma su galimybe išsipirkti nuomojamą automobilį, tokiu atveju įprastai sutartis sudaroma ketveriems metams. Per šį laikotarpį galėsite įvertinti pagrindinius transporto priemonės privalumus bei trūkumus, tad apsispręsti, ar verta įsigyti šį automobilį, galėsite gerokai paprasčiau. Transporto priemonių nuomos kompanijos gali pasiūlyti rinktis iš daugybės automobilių, tad tikrai galėsite nuspręsti, kuris jų geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius.

Vos viena įmoka per mėnesį

Jei rinksitės ilgalaikę automobilių nuomą su galimybę išsipirkti pasirinktą transporto priemonę, tokiu atveju jums tereikės atlikti vos vieną įmoką per mėnesį. Į sąskaitą bus įtraukta ne vien tik automobilio nuoma, bet taip pat ir jo priežiūra, todėl jums neteks patirti jokių papildomų išlaidų.  Niekam ne paslaptis, kad transporto priemonių priežiūra neretai reikalauja gana nemažų išlaidų, tad tuomet, jei rinksitės šį nuomos kompanijų pasiūlymą, naudojimasis automobiliu tikri nebus brangus.

Palyginkite įvairių kompanijų pasiūlymus

Ilgalaikė automobilių nuoma šiuo metu yra siūloma labai įvairių kompanijų, tad klientai visada turi galimybę rasti jiems labiausiai tinkantį pasiūlymą. Apsilankę nuomos bendrovių internetinėse svetainėse tikrai rasite visą svarbiausią informaciją, susijusią su teikiamomis paslaugomis, todėl galėsite nuspręsti, kokia galimybė galėtų būti pačia palankiausia.

Jei jums kiltų tam tikrų neaiškumų, ar paprasčiausiai norėtumėte pasikonsultuoti, galite tiesiog kreiptis į nuomos paslaugas teikiančias kompanijas, ir specialistai atsakys į visus jums kylančius klausimus. Tuo atveju, jei bus sunku apsispręsti, ar ilgalaikė automobilių nuoma tikrai bus geriausiu pasirinkimu, tiesiog paskaičiuokite, kokias įmokas tektų atlikti, jei automobilį pirktumėte išsimokėtinai, ir tuomet priimti tam tikrą sprendimą galėsite gerokai paprasčiau. Įvertinkite ir tai, kad į nuomą yra įskaičiuota ir automobilio priežiūros kaina, tad ši pasirinkimo galimybė gali būti iš tiesų palanki.

1 komentaras

  1. Sveiki,
    Rašau informuoti, kad siūlome asmenines paskolas 2%. Mes galime suteikti jums paskolas pirkti traktorius ar žemę, kad galėtumėte atlikti ūkininkavimą ar kitus dalykus, kuriuos norite padaryti. Susisiekite su mumis tiesiogiai el. Paštu: sduplens@gmail.com
    Mano geriausi linkėjimai

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.