Namo Naujienos

Vilkaviškio skautai minėjo Kovo 11-ąją

193
0
DALINTIS

Šiemet Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Vilkaviškio skautams (Vilkaviškio „Gražinos“ draugovė, VVJC programa „Išgyvenimas skautaujant“) buvo ypatinga!

Tradiciškai rinkomės į vėliavos pakėlimo ceremoniją J. Basanavičiaus aikštėje, o penkių skautų (br. Bernardas, Danas, Tadas S., Airidas ir vadovė s. Eglė) delegacija išvyko Vilnių, kur kartu su kitų organizacijų skautais dalyvavo iškilmingame minėjime Lietuvos Respublikos Seime. Jo metu labiausiai įstrigo Lietuvos Nepriklausomybės premijos laureatės Justinos Kozakaitės, tyrinėjančios partizanų palaikus, kalba apie laisvės vertę.

Taip pat dalyvavome G. Karoso parodos apie Jungtinėse Amerikos Valstijose per pastaruosius keturis dešimtmečius kurtus tautinius simbolius, puoselėtą istorinę atmintį „Vytis – Lietuvos ir lietuvių“ atidaryme, kur taip pat susitikome su Jo Ekselencija prezidentu br. Valdu Adamkumi, dalyvavome Baltijos šalių vėliavų pakėlimo ceremonijoje ir aplankėme Okupacijos ir laisvės kovų muziejų.

Taip pat dėkojame s. Nomedai ir džiaugiamės susitikę! Grįžome sujaudinti ir įkvėpti!

Eglė Budrytė-Vilbikė

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.