Namo Naujienos

Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

204
0
DALINTIS

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019-03-06 laikotarpiu nuo 08.00 val. iki 16.23 val. Marijampolėje, R. Juknevičiaus g. 1.

Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Audi A8“, valst. Nr. CZD 358, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo yra susijęs, vietos vairuotojas pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šį eismo įvykį ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), paskambinti tel. (8 700) 65829 arba 112.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.