Namo Naujienos

Draudžiami daiktai nuteistiesiems nepateko

162
0
DALINTIS

Kovo 12 d. apie 9.20 val. nenustatytas asmuo į Kybartų pataisos namų teritoriją įmetė du paketus. Abudu paketai nukrito daržuose prie šiltnamių, kur, nedelsiant sureagavus, juos paėmė Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai. Be to, netoli permetimo vietos buvo sulaikytas nuteistasis, kuris ketino paketus perduoti kitiems nuteistiesiems.

Išardžius paketus, juose buvo rasti du medicininiai vienkartiniai švirkštai su adatomis, keturios adatos, dvylika pakelių sausų mielių, įkroviklio laidas, keturios SIM kortelės ir šeši mobiliojo ryšio telefonai. Paimti daiktai bus perduoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnams.

Kovo 13 d. apie 12.30 val. nenustatytas asmuo į Kybartų pataisos namų teritoriją įmetė vieną paketą. Paketas nukrito ant katilinės stogo. Paketą paėmė Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai.

Išardžius paketą, rasti du medicininiai vienkartiniai švirkštai su adatomis, du buteliukai su neaiškios kilmės skysčiu, du įkroviklio laidai, viena laisvų rankų įranga ir du mobiliojo ryšio telefonai. Paimti daiktai bus perduoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnams.

Kybartų pataisos namų informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.