Namo Naujienos

Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

396
0
DALINTIS

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019-03-22 laikotarpiu nuo 11.00 iki 16.00 val. Marijampolėje, Šv. Margaritos gatvėje. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Peugeot 206“, valst. Nr. AZJ 820, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo yra susijęs, vietos vairuotojas pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Dar vienas eismo įvykis įvyko 2019-03-24 apie 00.40 val. Marijampolėje, Kauno skg. 6. Eismo įvykio metu galimai „BMW“ markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių ir važiuodamas atbulas kliudė stovintį automobilį „Alfa Romeo“, valst. Nr. CGZ 422, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo yra susijęs, vietos vairuotojas pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), paskambinti tel. (8 700) 65829 arba 112.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.