Namo Naujienos

Marijampolės apskrities futbolo žaidynėse „Ladygolas“ paaiškėjo finalininkės į Lietuvos superfinalą

268
0
DALINTIS

Kovo 25 dieną Kybartų „Saulės“ progimnazijos sporto salėje įvyko mergaičių salės futbolo žaidynių „LADYGOLAS“ Marijampolės apskrities U14 ir U16 finalai. Iš viso varžybose Marijampolės apskrityje dalyvauti buvo užsiregistravę 14 komandų. U14 finale varžėse Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „žalia – balta“ (mokytojas Egidijus Čivinskas), Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos „Ladygolo komanda 1“ (mokytojas Modestas Saldukaitis) ir  Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras (mokytoja Jūratė Žilinskienė). U16 grupėje žaidė Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Lūšis“ (mokytojas Egidijus Čivinskas), Marijampolės Sūduvos gimnazijos „Ladygolo komanda 1“ (mokytoja Rasa Stakvilevičiūtė) ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos „Ladygolo komanda 1“ ( komandos atstovas Henrikas Katilius).

Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad į Lietuvos superfinalus pateko Marijampolės Sūduvos gimnazijos „Ladygolo komanda 1“ (2002 m. gimimo ir jaunesnės) ir Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Žalia – balta“ (2004 m. gimimo ir jaunesnės).

Marijampolės apskrities futbolo federacija finalo dalyvėms įsteigė naudingiausių komandų žaidėjų individualius prizus.

U14 grupėje geriausiomis žaidėjomis išrinktos:

  1. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Žalia – balta“ – Meda Vaišnytė.
  2. Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos „Ladygolo komanda 1“ – Karina Krocaitė.
  3. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras – Viltė Lazauskaitė.

U16 grupėje geriausiomis žaidėjomis išrinktos:

  1. Marijampolės Sūduvos gimnazijos „Ladygolo komanda 1“ – Gabija Valiukevičiūtė.
  2. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Lūšis“ – Rugilė Striokaitė.
  3. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos „Ladygolo komanda 1“ – Auksė Eidukaitytė.

Žaidėjoms prizus įteikė Marijampolės apskrities futbolo federacijos atstovas Gytis Urba.

Komandos prizininkės apdovanotos marškinėliais, kamuoliais, medaliais, taurėmis ir diplomais, kuriuos įteikė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas Martynas Karpavičius. Varžybose teisėjavo Liutauras Savickas ir Povilas Melnykas. Moksleivių sveikata rūpinosi Rasa Stumbrienė.

Marijampolės apskrities žaidynių koordinatorius Povilas Melnykas

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.