Namo Aktualijos

Sūduvis.lt atsisveikina su skaitytojais

1427
11
DALINTIS

Praėjus beveik šešeriems metams nuo įkūrimo, Sūduvos naujienų portalas Sūduvis.lt skaitytojams taria „Sudie“. Kovo 29 d. – paskutinė portalo gyvavimo diena.

2013 m. atsiradus tinklapiui vilkaviskis.info, kaip alternatyvai vieninteliam Vilkaviškio krašto laikraščiui, tinklapį ne vieną kartą buvo bandoma nutildyti ir net pavyko „nulaužti“.

Vis dėlto, 2015 m. portalas atsinaujino ir toliau dirbo, skelbdamas naujienas ne tik apie Vilkaviškio kraštą, bet ir apie visą Sūduvos regioną, viešindamas valdžios klaidas ir klystkelius, paprastų žmonių problemas ir, tikimės, nemažai šių problemų padėdamas išspręsti. Tiesa, ta pagalba buvo gal ir netiesioginė, bet, kaip žinia, viešumas – gana stiprus ginklas prieš politines ar socialines negeroves.

Viena iš svarbiausių mūsų pareigų – padėkoti Jums, mieli skaitytojai. Už tai, kad buvote su mumis. Už tai, kad sekėte, skaitėte, komentavote, kritikavote, rašėte el. laiškus, siūlėte idėjas ir taip skatinote mus augti ir tobulėti.

Deja, viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Atsisveikindamas Sūduvis savo skaitytojams linki daugiau drąsos ir pilietiškumo. Sena ir banali tiesa, kad patys esame savo laimės kalviai, bet ji ir yra tikra tiesa. Jūs patys esate pati didžiausia jėga ir patys didžiausi savo gyvenimo kūrėjai. Linkime jums sėkmės.

Pagarbiai

Sūduvis.lt redakcija

11 KOMENTARAI

  1. Nejaugi tai tiesa,pastoviai skaiciau,jusu laikrasti noredama suzinoti tiesa……gaila,labai gaila.Aciu jums uz jusu darba,linkiu sekmes.

  2. Labai gaila, o gal dar persigalvosite. Jūs buvote gaivaus oro gurkšnis šiame priplėkusiame rajone, kuriame ,,vsio zakonno“.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.