Renkamės keliones į užsienį

Kiekvienam bet kokia ilgesnė kelionė iš namų teikia malonumą. Juk taip smagu tiesiog pakeisti aplinką, pamatyti naujus vaizdus, tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti. Tie, kas keliauja pirmus kartus, tikriausiai vienas sunkiausių sprendimų yra išsirinkti, kur norime važiuoti. Kai kas gali rinktis Lietuvos kraštus, nes čia tikrai galima atrasti daug nematytų vietų, tačiau turbūt daugeliui kelionės į užsienį yra kur kas įdomiau, tad dažno pasirinkimas yra būtent tai. Todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelis variantus, kur galima nukeliauti atostogoms.

Marokas

Kelionė į Maroką gali būti viena iš įspūdingiausių kelionių, todėl į šitą kraštą bent jau kartą tikrai verta nuvykti. Ten galėsite išvysti kitokią gamtą, nei kad yra pripratusi jūsų akis, bet to ir kultūra yra visai kitokia, nei kad mums įprasta. Kai kas gali galvoti, kad jeigu yra pasirenkama tik pirma kelionė į užsienį, tai ji turėtų būti kiek arčiau ir gal ne tokiu dideliu kultūriniu skirtumu. Tačiau nereikia jaudintis, nes ir pirmajai kelionei kuo puikiausiai gali tikti Marokas, ypač jeigu patinka tokia kultūra ir norite pamatyti visai kitokius vaizdus.

Madeira

Jeigu per daug nenorite rizikuoti ir nuskristi visai į kitokią šalį, kur absoliučiai viskas yra kitaip, puikus pasirinkimas gali būti kelionė į Madeirą. Nors čia oras bus kur kas šiltesnis, nei kad pas mus, tačiau kultūra bus visai panaši kaip Lietuvoje, jeigu nemėgstate per daug kitokio maisto, čia tikrai galėsite atrasti ir paprasto maisto. Tokia šalis irgi gali susilaukti daug dėmesio, nes galima ne vien tik poilsiauti, bet ir pakeliauti, nes ten yra pakankamai nemažai lankytinų vietų, kurias galima aplankyti. Kadangi Madeira nėra per daug didelė šalis, tai ją galima pažinti išsinuomojant automobilį. Jeigu atostogos yra pakankamai ilgos, tai galima apvažiuoti ją beveik visą ir pamatyti tai, kas domina.

Turkija

Daugeliui kelionė į Turkiją asocijuojasi vien tik su poilsiu, dideliu maisto kiekiu ir baseinu. Jeigu norite vien tik poilsinės kelionės, tai gali būti puikus pasirinkimas. Aišku, jeigu norisi ir šiek tiek išvykų, tai Turkija irgi gali būti puikus pasirinkimas, nes ten pamatyti yra tikrai ko. Renkantis tokį kraštą, galėsite būti garantuoti, kad oras bus geras, todėl saule galėsite mėgautis ir vitamino D dozė bus tiktai garantuota.