Kaip pasirinkti tinkamą spalvų derinį savo namams

Išrinkti tinkamą spalvų derinį gali būti nelengva užduotis. Svarbu pasirinkti spalvas, kurios atitiktų jūsų asmeninį skonį ir poreikius, taip pat patalpos paskirtį ir apšvietimo sąlygas. Dažų parduotuvės yra puikus patarimų ir rekomendacijų šaltinis, kai reikia pasirinkti tinkamą spalvų derinį savo namams. Panagrinėkime keletą jų patarimų.

Esminiai patarimai

  • Dažų parduotuvių specialistai rekomenduoja pradėti nuo dažų kortelių arba žurnalų, kuriuose pateikiami įvairūs spalvų deriniai. Jie gali suteikti įkvėpimo renkantis paletę savo namams. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kiek natūralios šviesos yra kiekviename kambaryje ir ar ji yra šilta, ar vėsi, nes tai padės nuspręsti, ar reikia rinktis šiltesnius, ar šaltesnius tonus, kad kiekviename kambaryje sukurtumėte norimą atmosferą.
  • Renkantis spalvas svarbu prisiminti, kad šviesesni atspalviai gali padidinti erdvę, nes atspindi daugiau šviesos, o tamsesni atspalviai sugeria šviesą ir taip sukuria intymesnę atmosferą. Be to, rekomenduojama rinktis dvi pagrindines spalvas ir vieną akcentinę spalvą, kad sukurtumėte kontrastą, bet erdvė nebūtų pernelyg užimta ar pribloškianti. Be to, nudažant visas sienas viena spalva galima veiksmingai sukurti erdvių vientisumą, o skirtingomis spalvomis dažant kiekvieną sieną galima apibrėžti atskiras namų zonas.
  • Turėtumėte atsižvelgti į praktinius elementus, pavyzdžiui, baldus, užuolaidas ir kilimus, kurie taip pat turės įtakos bendram namų vaizdui. Rinkdamiesi šiuos daiktus apsvarstykite, kaip jie derės su pasirinktomis dažų spalvomis, kad viena kitą papildytų, o ne prieštarautų.

Kodėl taip skiriasi dažų kaina?

Dažų kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo jų kokybės ir rūšies. Pigesni dažai gali turėti ribotą spalvų asortimentą, o aukštesnės klasės dažai paprastai užtikrina geresnį padengimą, ilgiau išliekančią spalvą ir didesnį patvarumą. Aukštesnės kokybės dažus rekomenduojama naudoti, jei norite išgauti profesionalią apdailą. Tačiau nepamirškite, kad net ir geriausi dažai neatrodys tobulai, jei bus neteisingai užtepti. Tad skirkite tam pakankamai laiko.

Kodėl verta dažus pirkti internetu?

Pirkdami dažus internetu galite sutaupyti laiko ir pinigų. Galite greitai ir lengvai palyginti skirtingų prekės ženklų, rūšių ir kainų dažus. Be to, daugelis internetinių mažmenininkų siūlo nuolaidas arba nemokamą pristatymą, kai užsakoma daug prekių.

 

Užsakant internetu svarbu įsitikinti, kad svetainėje rodoma spalva tiksliai atitinka tikrąją dažų spalvą, nes kartais kompiuterių monitoriai gali iškreipti tikrąją spalvą. Taip pat galite užsisakyti dažų pavyzdžių lapelius, kad galėtumėte lengviau nuspręsti, kokia spalva tinka jūsų namams.

 

Dazai24.eu siūlo platų dažų spalvų ir prekės ženklų asortimentą, taip pat naudingų patarimų, kaip pasirinkti tinkamą spalvų derinį savo namams. Taip pat galite pasinaudoti nemokama pristatymo paslauga, kai užsakymas viršija 100 eurų.

 

Atsižvelgdami į visus šiuos patarimus galite būti tikri, kad pasirinksite tobulą spalvų derinį savo namams. Šiek tiek kantrybės ir kruopštaus apsvarstymo dėka šis procesas turėtų būti be streso ir malonus