Kampinė ar dvivietė sofa lova – kurį variantą pasirinkti?

Renkantis baldą, ant kurio reikės sėdėti, turime išsirinkti labai patogų, kad ne tik jums, bet ir aplinkiniams būtų patogu. Kalbant apie sofą lovą, galime matyti labai daug variantų ir kai kam gali būti sunku pagalvoti, kaip iš tokio gausybės varianto pasirinkti tą vieną vienintelį variantą. Pagrinde sofos lovos yra skirstomos į dvi dideles kategorijas, tai yra kampinės ir dvivietės. Tiek viena, tiek kita turi nemažai pliusų, todėl šiame straipsnyje norime išskirti svarbiausius punktus, kurį variantą labiau apsimoka įsigyti.

 

Kampinė sofa lova

Kampinė sofa lova tinka didesnėms erdvėms. Tad jeigu gyvenate tokiuose namuose, apie tokį variantą tikrai galite svarstyti. Ant tokios sofos lovos gali susėsti kur kas daugiau žmonių, tad toks variantas gali būti aktualus tiems, pas kuriuos lankosi daugiau žmonių. Be to, toks variantas yra patogesnis ir dėl to, kad nereikia papildomų baldų norint ištiesti kojas, nes viena dalis yra pakankamai ilga, todėl kuo puikiausiai galima tai padaryti. Tačiau tokio tipo sofą lovą yra kur kas sunkiau priderinti įvairiose kambario vietose, todėl jau iš anksto svarbu nuspręsti, kurioje kambario dalyje ji stovės. Jeigu vėliau norėsite baldus perstumti kiek kitaip, ne visada gali pavykti, nes tokios sofos lovos reikalauja daug erdvės ir reikia nepamiršti, kad visos kambario vietos turi būti pasiekiamos patogiai.

 

Dvivietė sofa lova

Dvivietė sofa lova yra labai universali, nes gali tikti daugelyje kambarių. Taip pat toks variantas yra patogus ir tada, kai kambarys yra kiek mažesnis ir jame norima sutalpinti visus reikiamus baldus. Kadangi tokių baldų stilių yra pačių įvairiausių, tai kiekvienas gali rinktis pagal savo skonį, kambario stilių ir panašiai. Jeigu ant tokio baldo bus miegama nuolat, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kaip patogiai veikia susilankstymo mechanizmas. Dar sofa lova gali būti patogi ir dėl to, kad ji gali turėti daiktadėžę, kurioje galima laikyti ne tokius reikalingus daiktus, todėl galima sutaupyti nemažai papildomos vietos. Besidomintiems geromis kainomis, rekomenduojame užsukti į sofų lovų išpardavimą internete, paspaudus čia.

 

Kur patogiausia įsigyti kampinę ar dvivietę sofą lovą?

Jeigu jau nusprendėte, kuris variantas yra tinkamesnis, reikia daryti kitą žingsnį ir apsispręsti, kur ją įsigyti. Tokie baldai internetu gali būti vienas patogiausių būdų, nes taip galite pamatyti pačius įvairiausius variantus, pasilyginti juos tarpusavyje, patikrinti kainas, galbūt atrasite gerų pasiūlymų, tai yra akcijų, kurių dėka galite sofą lovą įsigyti geresne kaina. Ieškantiems baldų pagal individualius išmatavimus, medžiagiškumą ir pan, lauksime jūsų Baldaila.lt internetinėje parduotuvėje!