Vienspalvės ar margos vonios plytelės: kuris variantas geresnis?

Kadangi vonios plytelių pasirinkimas yra pakankamai didelis, todėl galime garantuoti, kad ne vienam kyla klausimas, kaip reikia pasirinkti patį tinkamiausią variantą, kad rezultatu būtumėte patenkinti ir sprendimu nesigailėtumėte. Kadangi jos gali būti skirstomos į labai daug skirtingų kategorijų, tai šiame straipsnyje norime išskirti dvi kategorijas, tai yra vienspalvės ir margos, nes jų skirtumai yra akivaizdūs ir pasirinkus vieną ar kitą variantą vonios kambariai atrodys pakankamai skirtingi. Tad kuris variantas yra geresnis arba kuris variantas tinka skirtingiems vonios kambariams ir norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Vienspalvės vonios plytelės

Renkantis vienspalves vonios plyteles gausite štai tokias galimybes:

  • Prie vienspalvių plytelių galima priderinti pakankamai daug įvairių daiktų, tad tam tikrais atvejais toks variantas yra pakankamai paprastas.
  • Vienspalves plyteles galima kur kas paprasčiau derinti su kitomis plytelėmis.
  • Vienspalvės plytelės sukuria galimybę derinti įvairius raštus, kuriuos galima sudaryti iš kitos spalvos plytelių.
  • Tie, kas mėgsta paprastumą, tai gali būti pats geriausias variantas.
  • Vienspalvių plytelių koloritas yra labai didelis, todėl kiekvienas gali pasirinkti pagal savo skonį.

Margos vonios plytelės

Margos vonios plytelės turi taip pat nemažai privalumų, tad vieni svarbiausių yra šie:

  • Nereikia per daug sukti galvos, ką galima gražaus padaryti ar kaip suderinti visas vonios plyteles.
  • Yra kur kas didesnis pasirinkimas, tad galime garantuoti, kad galėsite išsirinkti ne po vieną tinkamą variantą, kurie patinka labiausiai.
  • Margomis plytelėmis galima kloti tiek vonios sienas, tiek vonios grindis.
  • Tokio tipo plytelės tinka tiek didesniems, tiek mažesniems vonios kambariams.

Kuris variantas tinkamesnis?

Pamačius, kokius variantus turi tiek viena, tiek kita pusė, galime matyti, kad renkantis tiek vieną, tiek kitą variantą galima gauti pakankamai daug pliusų. Tad tikriausiai vienas iš pačių geriausių patarimų yra toks, kad reikia vadovautis savo norais, kokį stilių norite susikurti, kokios spalvos turi dominuoti ir panašiai. Susidėliojus visus kriterijus galėsite matyti, kuris variantas yra tinkamesnis ir geresnis jums, tad pagal tai ir galėsite rinktis iš daugelio variantų internetinėse parduotuvėse. Būtent ir rekomenduojame tokį variantą, nes taip galima atrasti kur kas daugiau skirtingų variantų vienoje vietoje, nereikia važinėti po skirtingas parduotuves, labai dažnu atveju ir kainos būna kur kas patrauklesnės ir palankesnės pirkėjui, o jeigu dar yra taikomos papildomos nuolaidos, tai galima jas įsigyti dar palankesne kaina.