Visa tiesa apie šunų maistą ir kaip tinkamai juos maitinti

Jeigu auginate šunį, tikriausiai ne kartą teko domėtis įvairia informacija, kaip juos tinkamai maitinti, kokia veikla jiems reikalinga, koks turi būti poilsis ir panašiai. Kadangi tokios informacijos yra labai daug, tai nenuostabu, kad ji ne visada gali būti tinkama, tad reikia tikrai atsirinkti, kas gali būti naudinga, o kas vis dėl to yra mitas ir netiesa. Todėl šiame straipsnyje pateiksime informaciją, kuri bus naudinga tiems, kas namuose turi šunis. Kai kurios girdėtos frazės ar kiti paaiškinimai iš tiesų gali klaidinti, tad kaip yra iš tikrųjų ir norime papasakoti šiek tiek daugiau.

Šuns maisto nereikia normuoti, o jo maisto indelis visada turi būti pilnas

Tikrai yra ne viena tokia nuomonė, kad šuns indelyje visada turi būti maisto ir kada jis norės, tada galės paėsti. Tačiau nenormuojamas maistas gali sukelti įvairių sveikatos problemų, ypač, jeigu jis nėra kokybiškas. Pati geriausia idėja yra rinktis pačios aukščiausios kokybės maistą, kaip pavyzdys gali būti Carnilove ėdalas ir jis turi būti normuojamas ir duodamas kelis kartus per dieną. Nereikia baimintis, kad šuo nebus pavalgęs, nes kokybiškame maiste yra daug naudingų medžiagų, kurios leis šuniui neapsunkti, nepriaugti daug svorio, bet kartu būti ir sočiam.

Šuns ėdalo skonis yra pats svarbiausias

Daugelis ir čia daro klaidą, nes tie, kurie myli šunis, paprastai atkreipia dėmesį, kokio skonio maistas yra pats mėgiamiausias. Puiku yra tai, kad Carnilove gali pasiūlyti nemažą asortimentą, tad kiekvienas šeimininkas gali įsigyti pačio skaniausio ėdalo augintiniui. Bet žinokite tai, kad skonis dar nėra viskas. Labai svarbu atkreipti dėmesį, ar šuo su pačiu mėgstamiausiu skoniu nealergizuoja, galbūt užvalgęs jo jis jaučiasi ne taip gerai kaip įprasta, todėl vis dėl to tokio maisto geriausia atsisakyti ir pasiūlyti kitą ne ką blogesnę alternatyvą, nes rinktis tikrai yra iš ko.

Dieta nėra skirta šunims

Tie šeimininkai, kurie nuo pat šuns įsigijimo pradėjo rūpintis jo sveikata ir gera mityba, galbūt su tokia problema susidurti ir negali, tačiau tie, kurie ne taip atsakingai į viską žiūrėjo ne iš blogos valios užaugino gana nemažą svorį, kuris gali trukdyti šuniui gyventi pilnavertį gyvenimą. Todėl tokioje situacijoje labai svarbi dieta ir pakeisti šunų ėdalą į tinkamą, kad jis nekenktų sveikatai. Nors kai kam gali atrodyti, kad šuo nebus toks laimingas, tačiau vėliau pamatysite, kaip jis atsigaus ir pradės mėgautis gyvenimu.