Namo Naujienos

Vilkaviškio rajono futbolo taurės varžybos

1213
0
DALINTIS

2015 m. BIRŽELIO 20 d. 11 val.

herbas

VILKAVIŠKIO RAJONO FUTBOLO TAURĖS VARŽYBOS

 

VARŽYBOS VYKDOMOS VILKAVIŠKIO MIESTO STADIONE

 

kamuolysVARŽYBŲ VYKDYMO SISTEMA NUSTATOMA VADOVAUJANTIS VILKAVIŠKIO RAJONO 2015 M. FUTBOLO PIRMENYBĖSE LAUKE DALYVAUJANČIŲ KOMANDŲ PO PIRMO RATO UŽIMAMOMIS VIETOMIS:

 

KOMANDOS UŽIMANČIOS PIRMAS KETURIAS VIETAS PIRMENYBĖSE, ŽAIDŽIA RATO SISTEMA DĖL VILKAVIŠKIO RAJONO FUTBOLO A LYGOS TAURĖS.

KOMANDOS UŽIMANČIOS PENKTĄ-AŠTUNTĄ VIETAS PIRMENYBĖSE, ŽAIDŽIA RATO SISTEMA DĖL VILKAVIŠKIO RAJONO FUTBOLO B LYGOS TAURĖS.

ŽAIDŽIAMA 7 PRIEŠ 7 SKERSAI FUTBOLO AIKŠTĘ, DU KĖLINIAI PO 15 MIN.

 

Varžybų prizininkų laukia gausūs apdovanojimai.

veliava

ORGANIZATORIAI: Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius bei FK ,,Širvinta Vilkaviškis”.  

kamuoliukasInformacija telefonais: 8 610 04 193 ir 8 686 00 988

 

Kviečiame dalyvauti varžybose. Seniūnijos taip pat gali išstatyti komandas.

Ištrauka iš varžybų nuostatų:

IV. Dalyviai ir paraiškos:

  1. Turnyre gali dalyvauti tik komandos, dalyvaujančios 2015 m. rajono futbolo pirmenybėse lauke ir tik tie komandų žaidėjai, kurie yra registruoti komandose rajono futbolo pirmenybėms lauke. Valdyba savo nuožiūra gali leisti dalyvauti varžybose Vilkaviškio rajono seniūnijų rinktinėms, tačiau jos turi pateikti paraiškas iki 2015-06-18.
  2. Siekiant skatinti mėgėjų sportą ir apriboti profesionalų bei didesnio sportinio meistriškumo sportininkų dalyvavimą žaidynėse, neleidžiama varžybose dalyvauti 2014–2015 metų Lietuvos suaugusiųjų futbolo čempionatų aukščiausios ir I lygos sportininkams.

Vilkaviškio rajono futbolo taurės turnyro nuostatai

Rolandas Lipinas

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos

Švietimo,  kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.