Namo Naujienos

Vilkaviškyje sužalota staiga į gatvę išėjusi pėsčioji

2207
3
DALINTIS

2017-05-17 d. gautas pranešimas, kad apie 17.40 val. Vilkaviškyje, S. Nėries gatvėje, automobilis „VW Golf“, vairuojamas vaikino (g. 1996 m.), gyvenančio Vilkaviškio r. sav., Mažučių k. (vairuotojas blaivus, teisę vairuoti turi; automobilis techniškai tvarkingas, draustas ), kliudė,  pirminiais duomenimis, staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusią pėsčiąją (g. 1965 m.), gyvenančią Vilkaviškyje, Pilviškių g. Eismo įvykio metu nukentėjo pėsčioji, pirminiais duomenimis, jai lūžusi koja.

Vilkaviškio rajono PK informacija

3 KOMENTARAI

  1. Ko stebėtis Vilkaviškyje pėstieji jaučiasi turintys pirmenybę į perėja ženge net neapsidairę nei į kairę nei į dęšinę,ėjo šaligatviu ir nepasukę galvos tiesiai į perėja.

    • Pritariu! Bet cia turbut panasiai visoje lietuvoje. Naglesniu pesciuju uz lietuvius turbut nera! POlicija turetu bausti ne neperjoje ir tvarkingai einancius per gatve o benkaip per perejas!!! Idomu koia statistika zuvusiu ar suzalotu pesciuju einanciu per gatve perejose ir neperejose??? Speju ,kad praktiskai visi ivykiai ivyksta perejose!!! Kokia isvada…????

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.