Namo Gyvenimas

Sesutę iš gaisro išgelbėjęs berniukas per savo gimtadienį sulaukė daug pagyrimų ir dovanų

557
0
DALINTIS

„Aš esu atsakingas, aš turiu sesute pasirūpinti“, – sakė Arminas Ivkovas, kuris liepos 21 d. Mikytų kaime, Šakių rajone, nuo žūties gaisre  išgelbėjo 2-jų metukų sesutę Elzę. Jam šis ketvirtadienis buvo ypatingas – šauniajam gelbėtojui ne tik sukako dvylika, bet jis sulaukė ir gausaus būrio svečių – su dovanomis jo pasveikinti atskubėjo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kuriuos lydėjo ir gausus būrys sveikintojų.

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis namuose, kuriuose gyveno Ivkovų šeima, yra lankęsis ne kartą. Nuoširdžiai savo darbą dirbantis pareigūnas džiaugiasi, kad vaikas pasinaudojo jo patarimais, kaip elgtis, kilus gaisrui.

Kad reikia gelbėti sesutę, Arminas suprato išgirdęs dūmų detektoriaus signalą. Beje, dūmų detektoriumi pasirūpino seniūnas Ričardas Krikštolaitis, o šį Ivkovų  namuose pritvirtino  ugniagesiai. Jis ir perspėjo Arminą, kad juose įsiplieskė gaisras. Vaikas nepasimetė ir nesutriko, jis  nuskubėjo į namą, kur lovytėje miegojo jo sesutė. Neilgai trukus berniuko šauksmą išgirdę kaimynai paskambino skubios pagalbos telefonu 112.

Kai Armino buvo pasiteirauta, ar jis nežada tapti ugniagesiu, berniukas, kiek pagalvojęs, atsakė, kad dar turi laiko pagalvoti, nes pirmiausia reikia baigti mokyklą. Beje, rugsėjo mėnesį jis drauge su klase pakviestas apsilankyti gaisrinėje.

Keturis vaikus auginanti  Ivkovų  šeima šiuo metu glaudžiasi vagonėlyje. Jų nuomojamą namą nusiaubė gaisras, kilęs dėl netvarkingos elektros instaliacijos.  Prireiks  lėšų ir laiko, kol šeima vėl turės namus. Bet didžiausia laimė, kad jų sūnui Arminui pavyko išsaugoti dukrelės Elzės gyvybę.

Šeimai šį ketvirtadienį buvo padovanoti net 5 dūmų detektoriai…

O sesutės gelbėtojas gimtadienio proga sulaukė viso glėbio dovanų. Ir, žinoma, gimtadienio torto! Ugniagesiai jam įteikė kuprinę ir čekį priemonėms, kurių prireiks mokyklai.

VPGT informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.