Namo Naujienos

Dviems Marijampolės PRC moksleiviams savo kailiu teks patirti „žolytės“ kainą

848
0
DALINTIS

Spalio 10 d. apie 10 val. Marijampolės profesinio rengimo centro bendrabutyje Marijampolės apskr. VPK pareigūnai, vykdydami narkotinių medžiagų prevenciją, į pagalbą pasitelkė Marijampolės pataisos namų kinologą su šunimi.

Operacija buvo vaisinga – dviejų Marijampolės profesinio rengimo centro (toliau – PRC) moksleivių (g. 2000 ir 1999 m.) bendrabučio kambaryje šuniukas greit užuodė, kur paslėptos galimai narkotinės augalinės kilmės medžiagos.

Dėl šio įvykio Marijampolės apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d. Jaunuoliams įteikti pranešimai apie įtarimą ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti. 

Policija primena, kad narkotinių medžiagų vartojimas gali užtraukti administracinę arba baudžiamąją atsakomybę. Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 71 str. dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo numato už tai baudą nuo 30 iki 150 eurų, o Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų neteisėto gaminimo, perdirbimo, įgijimo, laikymo, gabenimo ar siuntimo, neturint tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, numato už tai baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Marijampolės AVPK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.