Namo Naujienos

Lapkričio 16 d. 12 val. Vilkaviškio kultūros centre – spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“

381
0
DALINTIS

Lapkričio 16 d. 12 val. Vilkaviškio kultūros centre – spektaklis vaikams Ežiukas rūke“. 

Sergejaus Kozlovo pasakaitės.

Režisierė – Andra Kavaliauskaitė

Sergėjaus Kozlovo apsakymai iki šiol žadina daugelio žmonių vaizduotę. Juose rašytojas sugebėjo pačia paprasčiausia forma prabilti apie sielos pajautas, savęs ir pasaulio suvokimą, bendravimo džiugesį ir nusiminimus.

Kozlovo temų įvairovė paskatino ir Alytaus miesto teatro kūrėjus savotiškiems eksperimentams. Spektaklis viso kūrybos proceso metu labai keitėsi. Pradžioje svarbiausias atrodė grėsmingas rūkas, po to atsirado kopėčios, kurios tarsi pakylėjo ežiuką virš nežinomybės, galiausiai įvyko transformacija su stebuklingais batais ir žvėreliai-vaikai ėmė žaisti.

Režisierės Andros Kavaliauskaitės vizijoje rūkas yra tiesiog vaikiškos fantazijos gebėjimas laiką paversti žaidimu. Iš giluminių fantazijų gimsta nepertraukiamas žaidimas apie viską, kas brangu, kas miela, kas mylima. Ežiukas čia yra ne tiek pagrindinis personažas, kiek žaidimo objektas. Kitaip sakant, visi vaikai žaidžia Ežiuką, Ežiuką Rūke.

Vaidmenis atlieka: Vaidas Praspaliauskas, Lukas Alsys, Eglė Juškaitė, Eglė Kordiukovaitė, Eugenijus Rakauskas, Rasa Grigutytė.

Bilieto kaina perkant pavienius bilietus 4 €.

Grupėms  (10 ir daugiau vaikų) – 3 €. Grupę lydintys mokytojai įleidžiami nemokamai.

Bilietais prekiauja kultūros centro kasa.

 

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.