Namo Kultūra

Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ fotografijų paroda Vilkaviškyje

1308
0
DALINTIS

Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ tikslas – parodyti grožį, atskleidžiant neįgaliojo žmogaus neretai slepiamą grožį, emocijas, o taip pat tokius žmones auginančių, globojančių artimųjų, globėjų grožį, emocijas.

Siekiama parodyti, kad visuomenėje yra ypatingų žmonių, turinčių negalią, kuri yra graži. Taip pat – atkreipti dėmesį į artimuosius, globėjus, kurie augina, globoja ypatingus vaikus. Sulaužyti nusistovėjusius standartus, hipotezes, kad neįgalieji negali būti modeliais, kad jie yra negražūs, nepatrauklūs. Turint negalią ar auginant, globojant išskirtinį vaiką – gyvenimas nesibaigia.

Socialinis projektas „Ypatingas grožis“ visiems kartu, tame tarpe ir neįgaliesiems, padės į negalią pažvelgti kitu kampu, skatins pasitikėjimą savimi.

Projekto metu vyko fotosesijos (modeliai – neįgalieji, turintys įvairią negalią, įvairaus amžiaus, jų artimieji, globėjai, draugai) visoje Lietuvoje, taip pat – užsienyje (Anglija, Airija). Visi prie šio projekto prisidėję profesionalūs fotografai, vizažistai, kirpėjai, stilistai iš visos Lietuvos ir užsienio sutiko prisijungti savanoriškais tikslais (nemokamai).

Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ fotografijų paroda LR Seime buvo transliuojama tiesiogiai:

https://www.youtube.com/watch?v=Cl1LQC5GDLg&feature=youtu.be

Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ puslapis facebooke:

https://www.facebook.com/Socialinis-projektasYpatingas-gro%C5%BEis-1498722703524290/

Tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis“ – tai pirmų kartų projektas, kuris nepaliks abejingo nei vieno, palies visų širdis ir privers nors akimirkai sustoti, susimąstyti.

„Tikrasis grožis – nematomas“ (A. de S Egziuperi).

Organizatorių informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.