Namo Naujienos

Dovana Lietuvai nuo marijampoliečių

755
0
DALINTIS

Siekdama paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Lietuvos moksleivių sąjunga paskelbė Laiko kapsulės idėją. Laiko kapsulė – talpa, kurioje 100 metų Valstybės pažinimo centre bus saugomos nuotraukos su visos Lietuvos mokyklų palinkėjimais ateities kartoms. Laiko kapsulė keliaus 5 mėnesius per 34 Lietuvos miestus. Marijampolės savivaldybė ją perėmė iš Vilkaviškio ir perdavė Lazdijams.

Laiko kapsulės perdavimo ceremonija vyko Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje. Renginio tikslas – ugdyti moksleivių pilietiškumą ir patriotizmą, skatinti didžiuotis Lietuva, savo miestu – Marijampole, savo mokykla ir jos pasiekimais. Marijampolės savivaldybės mokyklų atstovai, atvykdami į renginį, atsinešė mokyklos nuotrauką, kurioje pavaizduota mokykla ir jos bendruomenė. Kitoje nuotraukos pusėje buvo parašyti linkėjimai ateities lietuviams. Mokyklų atstovai renginio metu perskaitė palinkėjimus ir nuotrauką įdėjo į Laiko kapsulę. Kiekviena mokykla taip pat buvo paruošusi meninį numerį istorine, pilietine, patriotine ar tautine tematika.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Odetos Žilinskienės nuotraukos

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.