Namo Naujienos

Romo Eidukevičiaus fotoreportažas. Netradicinio ugdymo diena Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje

1053
0
DALINTIS
Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje. Netradicinio ugdymo diena „Karjeros diena 2018“.

2018 m. vasario 09 d. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Karjeros diena 2018“.

Karjeros dienos metu į gimnaziją atvyko apie pusė šimto svečių iš įvairių Lietuvos įstaigų, kurie vedė paskaitas, pristatė savo profesiją jos privalumus,  karjeros galimybes.

Lietuvos kariuomenės pajėgas atstovavo ir vedė paskaitas: Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 106 (Vilkaviškio) kuopos kariai, vyr. ltn. Raimondas Klevinskis  – „Tarnauti savo kraštui!“,  Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Marijampolės Karo prievolės ir komplektavimo poskyris, verbuotojas vyr. srž. Stasiukas Paukštaitis – „Tarnauti savo kraštui!“ II, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistas vyr. ltn. Arvydas Čepukėnas –  „Visuomenės saugumas ir karininko profesija iš arčiau“, karinių jūrų pajėgų laivo „Sūduvis“ įgulos nariai, kpt. ltn. Mindaugas Kloviškis – „Karinės jūrų pajėgos – paslaptinga ir įdomu“.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.