Namo Aktualijos

Balandžio mėnesio šilumos kainos

637
1
DALINTIS

Kaip informuoja Valstybinė kainų kontrolės ir energetikos komisija, vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina balandžio mėn. Lietuvoje yra 5,06 ct/kWh (be PVM) ir, palyginti su kovo mėn., mažėja 2,13 proc. Per metus (nuo 2017 m. balandžio mėn. iki 2018 m. balandžio mėn.) vidutinės šilumos kainos pokytis sudaro 4,55 proc.

Balandžio mėn. mažiausia šilumos kaina yra Utenoje (4,46 ct/kWh su PVM), didžiausia – Biržų rajone (9,68 ct/kWh su PVM). Nors Biržuose šilumai gaminti naudojamo kuro struktūroje 88 proc. sudaro biokuras, tačiau čia šilumos kaina išlieka aukšta dėl realizuojamos šilumos kiekio sumažėjimo.

Nuo biržiečių nedaug atsilieka Vilkaviškio rajonas – čia gyventojai už šilumą balandžio mėnesį mokės po 8,80 ct/kWh. Toliau į Vilkaviškį lygiuojasi kitos prabangios savivaldybės: Kazlų Rūdos gyventojams šiluma kainuos po 8,52 ct/kWh, Marijampolės – 7,44 ct/kWh , Šakių – 6,95 ct/kWh.

Belieka tik pasidžiaugti, kad nuo didelių kainų mus išvadavo gamta. Šią savaitę apie besibaigiantį šildymo sezoną pranešė visos apskrities savivaldybės.

Parengta pagal VKKEK inf.

1 komentaras

  1. Galima sakyti, kad Vilkaviskyje geriausiai gyvena visi visoje lietuvoje 😀 O istikruju tai Vilkaviskyje savivaldybeje sedi didziausi vagys!

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.