Namo Aktualijos

Atnaujinta informacija apie Marijampolės gyventojams centralizuotai tiekiamą vandenį

1621
0
DALINTIS

UAB „Sūduvos vandenys“ specialistai tęsia Marijampolėje viešai tiekiamo vandens kokybės kontrolę. Iš 1-os ir 2-os vandenviečių vartotojams tiekiamame geriamajame vandenyje 2018-04-24 bestuburių lervų nerasta. Patikrinti šeši kontroliniai taškai, iš kurių dviejuose rasta bestuburių lervų, keturiuose – nerasta. Paimti vandens mėginiai mikrobiologinei ir cheminei taršai nustatyti. Vandens gerinimo įrenginiuose adresu: Vasaros g. 7, Marijampolė, po dezinfekcijos ir praplovimo eksploatacijai įvestas pirmas filtras, antras filtras plaunamas ir ruošiamas dezinfekcijai. Mieste įrengta 30 kontrolinių taškų. Iš vartotojų gauti du pranešimai apie bute aptiktas bestuburių lervas. P. Cvirkos g. atliktas vandentiekio tinklo plovimas, po plovimo paimti vandens mėginiai mikrobiologinei ir cheminei taršai nustatyti. 2018 m. balandžio 24 d. bus patikrinti kiti šeši kontroliniai taškai, iš kurių bus paimti vandens mėginiai mikrobiologinės ir cheminės taršos kontrolei.

Jei dar pastebėtumėte geriamajame vandenyje bestuburių lervų arba pajustumėte chloro kvapą, prašome informuoti UAB „Sūduvos vandenys“ tel.: (8 343)  91 052, 91  941, mob. 8 612  91 052.

UAB „Sūduvos vandenys“ informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.