Namo Naujienos

Marijampolėje – Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių orientavimosi sporto varžybos

1374
0
DALINTIS
Visi prizininkai, jų treneriai ir žaidynių vyr. teisėjai

Birželio 9-10 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių orientavimosi sporto varžybos, kurias organizavo Marijampolės orientavimosi sporto klubas „Javonis“ ir Marijampolės moksleivių kūrybos centras. Varžybose dalyvavo 10 mergaičių ir 12 berniukų komandų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių miesto ir rajono, Panevėžio, Alytaus, Šilalės, Prienų ir Marijampolės.

Varžybų trasos driekėsi Marijampolės senamiesčio kvartaluose tarp Laisvės ir J. Dailidės gatvių bei Rygiškių Jono ir Poezijos parkuose, asmeninės-komandinės varžybos vyko Kazlų Rūdos miške.

Pirmąją varžybų dieną jauniesiems sportininkams asmeninėse-komandinėse varžybose vidutinės trasos rungtyje, kurios vyko Kazlų Rūdos miške, geriausiai sekėsi Kauno merginų II komandai ir Vilniaus I komandos berniukams.  Marijampolės mergaičių komanda iškovojo 8 vietą, o berniukai 7 vietą. Asmeniškai geriausiai sekėsi šiaulietei Kristinai Šiaulytei, kuri 3,9 km ilgio distancijoje su 13 kontrolinių punktų sugaišo 34 min ir 23 sek., bei vilniečiui Adomui Časui, kuris 4,7 km ilgio distanciją su 20 kontrolinių punktų įveikė per 34 min. 57 sek.  Marijampoliečiai Vesta Stankevičiūtė ir Augustas Čeplikas iškovojo atitinkamai 12 ir 10 vietas.

Antrąją varžybų dieną sprinto estafečių rungtis vyko Marijampolės centre. Šioje labai dinamiškoje rungtyje mergaičių grupėje nugalėjo Kauno I komanda. Antroji vieta atiteko Šiaulių, o trečioji – Kauno II komandai. Marijampolietės (Vesta Stankevičiūtė, Kamilė Vasiliauskaitė, Austėja Pileckytė) užėmė 8 vietą.

Berniukų tarpe nugalėjo Kauno I komanda. Antroji vieta atiteko Marijampolės komandai, kuriai atstovavo Edilijus Razutis, Augustas Čeplikas ir Jokūbas Matulevičius,trečioji vieta Vilniaus II komandai.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.