Namo Naujienos

Paežerių dvare vyks didžiausias ugnies festivalis „Pasaka“

1700
0
DALINTIS

Paežerių dvare vasario mėnesį vykęs ledo skulptūrų ir šviesų festivalis sulaukė didelio susidomėjimo, o dabar keičia formatą ir pristato didžiausią karščiu alsuojantį ugnies festivalį „Pasaka“, vyksiantį rugpjūčio 25-26 dienomis.

Prisiminus praėjusį festivalį, galima pasidžiaugti jo sėkme: dėl gražiausios ledo skulptūros titulo tris dienas varžėsi daugiau kaip 26 skulptoriai iš viso pasaulio ir 40 ledo tonų transformavo į 39 nuostabias skulptūras. Įspūdžiui sustiprinti vakarėjant buvo pasitelkti specialieji šviesos efektai, privertę aikčioti dvaro svečius.

Dabar organizatoriai susiburia antram projektui ir rugpjūčio 25-26 dienomis Lietuvos šimtmečio proga ketina sukurti tikrą ugnies šou. Festivalyje dalyvaus ir žiūrovus džiugins ugnies meistrai, atvykę iš įvairių pasaulio kampų, šventės gerą nuotaiką kurstys ir koncertiniai pasirodymai, o festivalio atmosferą sukurti padės 8 metrų aukščio degančios ugnies skulptūros bei pirotechnikos instaliacijos.

Nors festivalio organizatoriai Mantas Linkevičius ir Paulius Orlovas išlieka paslaptingi ir dar neatskleidžia visų renginio detalių, tačiau pažada nenuvilti svečių: „Žmonės, atvykę pasigrožėti ugnies švente, turės galimybę ne tik susipažinti su šios srities niuansais, bet ir patys galės išbandyti įvairias nemokamas pramogas“.

Tarptautinis ugnies festivalis „Pasaka“ skirtas ne tik meno žinovams – juo siekiama įtraukti visus žmones į kultūros pažinimo bei kūrybos procesą, o Paežerių dvaras tam puiki terpė. Klasicistinių formų Paežerių dvaro rūmai vaizdingoje ežero pakrantėje neretai turistų įvardijami kaip Suvalkijos perlas.

Organizatorių informacija

https://www.facebook.com/events/192926704885279/permalink/198160594361890/

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.