Namo Naujienos

A.Butkevičius piktinasi, kad S. Skvernelis savinasi jo nuopelnus dėl danų investicijų Marijampolėje

1329
4
DALINTIS
suduvis.lt fotomontažas

Naujienų portalas 15min.lt informuoja, kad antradienį premjeras Saulius Skvernelis, atidarydamas naują gamyklą Marijampolės rajone, bandė danų investicijas priskirti prie dabartinės Vyriausybės nuopelnų, nors iš tiesų sutartis pasirašyta dar 2016 metais. Buvęs premjeras Algirdas Butkevičius piktinasi, kad premjeras savinasi jo nuopelnus, o jis į gamyklos atidarymą net nebuvo pakviestas.
„Tai – dar vienas nuoseklaus Vyriausybės darbo pritraukiant užsienio investuotojus pavyzdys“, – pareiškė S.Skvernelis, dalyvavęs antradienį 45 mln. eurų investicijų vertės langų gamyklos atidaryme Marijampolės LEZ. S.Skvernelis, nors gimė Kaune, dar vaikystėje su tėvais persikėlė į Marijampolę ir ten baigė mokyklą.

Jis pridūrė, kad tai yra šios Vyriausybės konkrečių darbų įrodymas. „Savo pareiga pirmiausia matau konkrečius darbus ir veiklą, nukreiptus į mūsų žmonių gerovę – o ne politines rietenas artėjant rinkimams“, – antradienį rašė feisbuke premjeras.

Danų „Dovista“ gamyklos statyba Marijampolės rajone – viena didžiausių pastarojo metu plyno lauko investicijų Lietuvoje.

Tačiau prieš dvejus metus analogiškai kalbėjo ir tuometinis premjeras Algirdas Butkevičius, kai 2016 m. liepą buvo paskelbta apie būsimas danų kompanijos „Dovista“ investicijas į Marijampolės LEZ.

„Siekis į regionus pritraukti didelių užsienio gamybos bendrovių yra neatsiejama šios Vyriausybės regioninės politikos dalis“, – tuomet teigė jis. Tuometinis ūkio ministras Evaldas Gustas jam antrino: Ttai, kad „Dovista“ pasirinko Lietuvą rodo, jog Vyriausybė ir Ūkio ministerija dirbo kryptingai ir teisingai gerinant sąlygas verslui“.

Tačiau gamyklos, kurioje dirbs iki tūkstančio žmonių, atidaryme nebuvo nei A.Butkevičiaus, nei E.Gusto.

„Manęs į gamyklos atidarymą net nekvietė, nors šis projektas iki galo įgyvendintas mano Vyriausybės metais. Dabartinė valdžia nė piršto prie to nepridėjo“, – 15min teigė A.Butkevičius, premjeru buvęs nuo 2012-ųjų iki 2016 metų.

„Ši vyriausybė bando ir daugiau prisiimti svetimų nuopelnų, pavyzdžiui „Continental“ gamyklos statybą Kauno rajone. Tai irgi buvusios, o ne dabartinės Vyriausybės darbas“, – piktinosi buvęs premjeras.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/danu-investicijas-marijampoleje-premjeras-priskyre-prie-savo-nuopelnu-662-1048840?copied

Šaltinis: 15min.lt

4 KOMENTARAI

  1. Ši persona jau yra politikos šiukšlyne, ir žinom kad jis nebuvo išrinktas į seimą. Tik gaila, kad jie to nesupranta.

  2. Manau ,kad p.Butkevicius turetu suprasti,kad vilkaviskieciai uz ji nebalsavo,o jis niekaip negali to suprasti visur ir visada smezuoja,sventese,renginiuose.Atsibodo ji matyti.

    • Per paskutinę šventę labai kvailai atrodė žengdamas su savo komandos likučiais. Gėdos gal ir neturi, bet naglumas dar likęs.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.